У центрі Києва заборонили проведення мирних акцій, мітингів і пікетувань до 8 березня

У центрі Києва заборонили проведення мирних акцій, мітингів і пікетувань до 8 березня

Вже тиждень Євромайдан та Антимайдан збираються незаконно / Фото: УНІАН

Окружний адміністративний суд виніс відповідну постанову.

Київський окружний адміністративний суд за позовом КМДА заборонив проведення мирних зібрань, пікетувань, пішої ходи, демонстрацій та мітингів у центрі столиці в період з 8 січня по 8 березня 2014 року.

"Встановити обмеження права на мирні зібрання відповідачам та іншим суб'єктам, що реалізують право на мирні зібрання з 08 січня 2014 року по 08 березня 2014 року у місті Києві за наступним адресами: площа Михайлівська, площа Європейська, парк Тараса Шевченка, вулиця Грушевського, Маріїнський парк та парк "Хрещатий", Хрещатик, Майдан Незалежності, Інститутська, включаючи прилеглі вулиці", - йдеться у постанові.

Хоча постанова винесена ще 6 січня о 20.10, однак правозахисники дізнались про цю ухвалу тільки сьогодні. Як повідомив ТСН.ua правозахисник, член правління Інституту "Республіка" Володимир Чемерис, готується апеляція до цього рішення, адже воно порушує конституційні норми. Більш того, згідно з формулюванням документу, абсолютно все населення планети підпадає під формулювання "інші суб'єкти" і можуть брати участь у оскарженні рішення і у судових засіданнях.

"Оскільки це рішення незаконно обмежує права громадян, тому влада не вживає будь-яких заходів щодо реалізації цієї постанови, але тримає його, як такий собі "козир у рукаві"", - зауважив Володимир Чемерис, відповідаючи на питання, чому цю постанову досі не привели у дію.

Нагадаємо, у приміщенні КМДА, яке продовжує займати "Штаб національного опору", виявили кімнату, в якій ночами нібито знущалися над людьми.

Повʼязані теми:

Наступна публікація