У центрі Києва серед елітних будинків розвалюється багатоповерхівка – КМДА мовчить

У центрі Києва серед елітних будинків розвалюється багатоповерхівка – КМДА мовчить

Вода вільно протікає крізь будинок

Стіни відходять, у ліфті страшно їздити, гарячої води немає більше року.

У центрі Києва серед елітних приватних будинків на Печерську гине дев‘ятиповерхівка. Будинок почав тріщати по швах. Стіни відходять, у ліфті страшно їздити, гарячої води немає більше року, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

"Дихати нічим. У мене маленька внучка та хлопчик 14 років. Кашель постійний, дочка кашляє, я постійно кашляю", - розказує жителька будинку Тамара Аріонівна та показує на жахіття квартири.

А подивитися там є на що: стіни відходять, шпалери висять шматками. Все через те, що комунальники вирішили не ремонтувати будинок і тепер вода з даху без упину протікає крізь нього.

"Ось краплі висять. А коли дощ іде, зовсім все тече", - додає інша жителька Надія.

Комунальники обіцяли "протягом весняно-літнього періоду провести поточний ремонт покрівлі будинку". Але жителі так цього і не дочекалися.

Чиновники пробують пояснити свою бездіяльність браком коштів та об'ємами роботи.

"Там дах у такому стані, що йому потрібно робити капітальний ремонт, але локалізувати явні течі, зміни в конструкції, які можуть привести до уникнення протікання, ми плануємо ще восени цього року", - пообіцяв Вячеслав Олійник, заступник директора ДП "Наш дім".

Серед елітних приватних будинків на Печерську гине дев‘ятиповерхівка

Серед елітних приватних будинків на Печерську гине дев‘ятиповерхівка

А поки чиновники обіцяють, а КМДА не може затвердити нових тарифів на ремонти, жителі запасаються ганчірками та сподіваються, що будинок не розвалиться.

Нагадаємо, що звичайна київська квартира стала хостелом для групи сектантів. У Києві розгорівся конфлікт у будинку за адресою Петра Чаадаєва, 2а. Там у трикімнатній квартирі оселилися 28 осіб.

Кореспонденти ТСН Ольга Нескородяна та Артем Багров.

Повʼязані теми:

Наступна публікація