У центрі Києва потай продали 5-поверховий гуртожиток разом із мешканцями

У центрі Києва потай продали 5-поверховий гуртожиток разом із мешканцями

У центрі Києва потай продали 5-поверховий гуртожиток разом із мешканцями

Нові власники не дають запустити пожильцям тепло

120 родин гуртожитку у столиці замерзають. Коли мешканці почали з'ясовувати, чому у них не має тепла, виявилося, що 5-поверховий будинок разом з ними продали новим власникам. А той найняв охорону і не допускає до теплового пункту представників "Київенерго". Люди переконані, що їх таким чином хочуть вижити, йдеться в ТСН.16.45.

В кімнаті +11. Мама півторарічного Єгора одягає на сина ще одну кофту. З опаленням кімнати не може впоратись старенький обігрівач. Хлопчик увесь час хворіє. Люди чекали тепла з початком опалювального сезону. Ось уночі вже мінусові показники, а тут досі зимно.

"Коли діти повертаються з садочка, зі школи вмикаємо обігрівачі, горить проводка, сидимо і молимо, чи буде світло, чи ні", - каже одна з мешканок.

У мешканців гуртожитку прямі договори з "Київенерго". Однак, коли енергетики приїхали запустити опалення, їм перекрили вхід невідомі люди.

Місяць тому тут з'явилася охоронці. Вони не надають ані документів, ані посвідчень. І тільки-но на порозі гуртожитку з'являється "Київенерго" охоронці їх не пропускають, аби ті не увімкнули опалення. Поліція, яку викликала пожильці, з'ясувала, що це представники охоронної фірми. Вони покликали на допомогу директора. Той підтверджує, послуги замовив новий власник гуртожитку, однак хто це - назвати відмовляється.

Так люди і дізнаються, що 5-поверховий будинок державне підприємство передало у приватні руки разом зі ста двадцятьма родинами.

Люди переконані, новий власник хоче їх вижити. Гуртожиток за 10 хвилин їзди від Хрещатика. І нерухомість тут надзвичайно приваблива. Мешканці готуються оскаржувати договір купівлі-продажу їхніх помешкань, бо в Україні останні 6 років діє мораторій на відчуження гуртожитків.

Повʼязані теми:

Наступна публікація