У центрі Києва побудують новий пішохідно-велосипедний міст

У центрі Києва побудують новий пішохідно-велосипедний міст

Фото: УНІАН

Новий міст поєднає два центральні парки столиці.

У Києві з'явиться новий пішохідно-велосипедний міст, який поєднає Володимирську гірку та Хрещатий парк.

Про це повідомили у прес-службі КМДА.

"Між парками "Хрещатий" і "Володимирська гірка" в Печерському та Шевченківському районах столиці збудують мостовий пішохідно-велосипедний перехід, який дозволить організувати безпечний пішохідний і велосипедний рух", - йдеться у повідомленні.

Як зазначається, столичний мер Віталій Кличко підписав відповідне розпорядження, замовником робіт став КП "Інженерний центр".

"КП "Інженерний центр" доручено одержати вихідні дані для проектування, визначити генеральні проектну та підрядну організації для виконання робіт, отримати дозволи центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну політику в сфері охорони культурної спадщини, – Міністерства культури України та Департаменту культури КМДА, а також соціально уповноваженого органу державного управління в галузі організації, охорони та використання природно-заповідного фонду – Міністерства екології та природних ресурсів України на проведення робіт", - додали у КМДА, наголосивши, що фінансування робіт виконуватиметься відповідно до Програми економічного та соціального розвитку Києва.

Нагадаємо, 27 лютого, ввечері у Києві частково обвалився Шулявський шляхопровід. Кличко, який прибув на місце події, назвав попередні причини обвалу Шулявського шляхопроводу. За словами мера, шляхопровід не був визнаний аварійним, проте були порушені норми експлуатації. У Мережі юзери сміються над аварією, на яку у Києві чекали, адже споруда давно перебуває у плачевному стані.

Пізніше Кличко розпорядився звільнити свого заступника з транспорту та голову Солом'янського району, на яких покладає відповідальність за аварію.

Повʼязані теми:

Наступна публікація