У центрі Києва після Євромайдану ресторани і торгівці "золотими батонами" рахують лише збитки

У центрі Києва після Євромайдану ресторани і торгівці "золотими батонами" рахують лише збитки

Покупців намагаються привабити шаленими знижками

Кияни більше почали ходити в заклади харчування у спальних районах.

Власники ресторанів та крамниць у центрі Києва рахують збитки. Кажуть, що у всьому винний Майдан, що ніяк не розійдеться, та загальний економічний спад у країні. Проте є вигода для покупців: ті магазини, які все ще працюють у середмісті, - пропонують великі знижки, - йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Через пʼять місяців після втечі Януковича на Майдані Незалежності нарешті покладуть новий тротуар. А от крамниці та ресторани, яких безліч на головній площі країни, лише на перший погляд повернулися до передреволюційного життя.

Наприклад, гендиректор мережі ресторанів швидкого харчування розповідає, що у грудні під час багатотисячних недільних віч мали особливо велику виручку. Тепер же, мовляв, з Майдану Незалежності зникла і романтика, і відвідувачі.

Протягом зими та весни на Хрещатику закрилась пʼята частина крамниць та ресторанів. Деякі з них повернулися, у деяких - і досі розміщені штаби революції. Магазини, що лишилися, пропонують покупцям безліч знижок та акцій, але це не надто допомагає.

У грі залишаються лише гравці, які мають потужний тил. Представниця мережі ресторанів японської та італійської кухні каже, що цього року люди значно менше ходять в ресторани в центрі, і значно більше - у спальних районах. Скаржаться на поганий виторг і торгівці "золотими батонами" та магнітами з зображенням Євромайдану.

Нагадаємо, що раніше через кризу київські ресторани почали боротися за кожного клієнта, аби вижити

Кореспондент ТСН Дмитро Фурдак.

Власники ресторанів та крамниць у центрі Києва несуть величезні збитки

Власники ресторанів та крамниць у центрі Києва несуть величезні збитки

Повʼязані теми:

Наступна публікація