У центрі Києва невідомі розбили ємність із ртуттю: проводиться евакуація
Правоохоронці оточили будівлю.
Правоохоронці оточили будівлю
В магазині на вулиці Артема 37/41 у Києві проводять евакуацію через розбиту у приміщенні банку ртуті.
Хто розбив банку не повідомляється, магазин закрили і вивели з нього працівників. Будівлю оточили співробітники правоохоронних органів.
У прес-службі ДСНС підтвердили, що за фактом викиду ртуті на місце події виїхали рятувальники. Всі деталі інциденту з'ясовуються.
Відомо, що в будівлі за цією адресою розташовується не тільки магазин, але і відомі нічні заклади столиці.
Станом на 16 годину з'ясовано, що евакуація сталась через звичайний ртутний термомометр. Команду рятувальників викликала працівниця магазину.