У центрі Києва невідомі розбили ємність із ртуттю: проводиться евакуація

Правоохоронці оточили будівлю.

Правоохоронці оточили будівлю

Правоохоронці оточили будівлю

В магазині на вулиці Артема 37/41 у Києві проводять евакуацію через розбиту у приміщенні банку ртуті.

Хто розбив банку не повідомляється, магазин закрили і вивели з нього працівників. Будівлю оточили співробітники правоохоронних органів.

У прес-службі ДСНС підтвердили, що за фактом викиду ртуті на місце події виїхали рятувальники. Всі деталі інциденту з'ясовуються.

Відомо, що в будівлі за цією адресою розташовується не тільки магазин, але і відомі нічні заклади столиці.

Станом на 16 годину з'ясовано, що евакуація сталась через звичайний ртутний термомометр. Команду рятувальників викликала працівниця магазину.

Коментарі
Сортувати:

Наступна публікація

Я дозволяю TSN.UA використовувати файли cookie