У центрі Києва напали на голову Інституту національної пам'яті В'ятровича

Кілька людей перед входом в будівлю агентства "Укрінформ" накинулися на В'ятровича.

Невідомі біля будівлі інформаційного агентства "Укрінформ" напали на голову Інституту національної пам'яті Володимира В'ятровича. 

Про це повідомляють Українські Новини.

Зокрема, о 13:30 кілька людей перед входом в будівлю накинулися на В'ятровича, після чого охорона розвела їх у різні боки.

Нападників відвели в бік до прибуття поліції і з'ясування обставин.

Своєю чергою В'ятрович повідомив, що нападники не висунули йому жодних конкретних претензій, а лише мали намір вдарити його.

За інформацією Укрінформ, невідомі чоловіки спробували напасти на В'ятровича, коли він вийшов із підземного переходу біля станції метро "Театральна" і прямував до будівлі інформагентства на прес-конференцію.

Біля агентства тоді перебувало приблизно 20-30 чоловіків, деякі з яких були в медичних масках та тримали в руках по одній гвоздиці чи тюльпану.

За словами В'ятровича, що коли він майже зайшов у агенство, один з них спробував вдарити його в обличчя, ще один - тримав ззаду.

Пізніше заступник голови Національної поліції Андрій Крищенко повідомив, що троє осіб після інцинденту вже затримані.

"Була спроба нападу, тому що там не було ніяких ушкоджень. Три особи були затримані, з ними працює слідчо-оперативна група Шевченківського районного управління. З'ясовуємо мету, навіщо це було зроблено", - сказав він.

В'ятрович поїхав до районного відділку поліції, щоб написати заяву про напад.

Нагадаємо, для парламенту підготували законопроект, який стосується скасування в Україні державних свят 8 березня, 1 і 9 травня. Про це в інтерв'ю "Апострофу" заявив директор Українського інституту національної пам'яті Володимир В'ятрович. 

Повʼязані теми:

Наступна публікація