У центрі Києва вдруге за тиждень загадково горіли склади

У центрі Києва вдруге за тиждень загадково горіли склади

На Подолі сталася масштабна пожежа на складах

І перше, і друге складське приміщення належать одному власнику. Орендарі не вірять у те, що це збіг.

Пожежа на київському складі, яка сталася вночі проти 9 січня, осяяла весь Поділ. За кілька годин вигоріло півтори тисячі квадратних метрів промислової зони, йдеться у сюжеті ТСН.19:30.

Склади, які згоріли, - три дерев'яні павільйони - були забиті товарами. Тож орендарі тепер підраховують збитки. Зокрема, Віктор Геращенко нарахував 500 тис. грн збитку. Серед пошкодженого майна орендаря - новенький автонавантажувач за $ 35 тис. Також погоріла кур'єрська служба та склад з папером.

Єдиний охоронець, який чергував тієї "спекотної" ночі, розповів, що попри дощ, весь дах вигорів за 20 хвилин. До моменту прибуття рятувальників, вже вся будівля була охоплена полум'ям.

Про причини займання на часі не відомо. За місяць експертиза має встановити, чи було це коротке замикання.

У столиці вигоріло півтори тисячі квадратних метрів промислової зони

У столиці вигоріло півтори тисячі квадратних метрів промислової зони

Проте варто зазначити, що склади, розташовані поблизу зручної транспортної розв'язки на Подолі, зайнялися вже вдруге за тиждень. І всі постраждалі території належать одному власникові. У те, що це збіг, орендарі не вірять.

Водночас власник складів поки що спілкується лише з правоохоронцями.

Нагадаємо, що 8 січня пожежа сталася на ювелірному заводі у Харкові. Працівники змушені були вистрибувати з вікон будівлі на очах у пожежників.

Кореспондент ТСН Ксенія Марченко

Повʼязані теми:

Наступна публікація