"Блокадники" протестують на Банковій після зборів на Майдані. Дивіться онлайн-трансляцію

"Блокадники" протестують на Банковій після зборів на Майдані. Дивіться онлайн-трансляцію

Фото: Facebook/Штаб блокади торгівлі з окупантами

Учасники з петардами підійшли до "Укренерго".

У неділю, 19 лютого, біля Стели Незалежності на Майдані в Києві відбулася акція, організована ОУН та бійцями добровольчих батальйонів — так зване Віче на підтримку блокади торгівлі з непідконтрольними територіями Донбасу.   

Біля Стели також зібралися люди, аби вшанувати пам'ять Герої Небесної сотні, тож загалом на Майдані перебувало близько тисячі учасників. Про це повідомляє Українська правда.

Зі сцени біля Стели виступали нардепи з фракції "Самопоміч" Семен Семенченко та Єгор Соболєв, а також позафракційний Володимир Парасюк.

За останніми повідомленнями журналістів, кілька сотень учасників так званого віча на Майдані Незалежності прийшли до будівлі ДП "Національна енергетична компанія "Укренерго" із петардами.

Учасники акції тримають у руках плакати з надписами "Підтримую торговельну блокаду" та вигукують гасла "Банду геть". Також вони палять предмети, схожі на димові шашки, лунають вибухи чи то від петард, чи то від зривпакетів. Будівля "Укренерго" оточена правоохоронцями.

Дивіться онлайн акції, що відбуваються у центрі Києва.

В УНІАН повідомляють, що на розі вулиць Інститутської та Банкової зібралися сотні людей з громадських організацій та партій. На мітингу біля Адміністрації президента вони висувають Петру Порошенку різні вимоги.

Деякі учасники акції вигукують "Ганьба" та "імпічмент", інші вимагають законодавчо закріпити торговельну блокаду окупованих територій Донбасу, треті просто стоять з прапорами. Як зазначають журналісти, наразі ситуація спокійна. Біля Банкової помічено зокрема, нардепа Єгора Соболєва.

Нагадаємо, в Києві 19 лютого посилили заходи безпеки. 6,5 тисячі правоохоронців залучили у зв'язку із масовими заходами, присвяченими третій річниці Революції гідності та вшануванню пам'яті загиблих Героїв Небесної сотні.

Повʼязані теми:

Наступна публікація