До центру Києва стягують беркутівців, а свободівці вже кричать "Ганьба!"

На Володимирській гірці зібралися близько 600 осіб.

У Києві сьогодні, 27 липня, проходять урочистості з нагоди 1025-річчя Хрещення Русі. Потрапити на місце офіційних урочистостей - Володимирську гірку - не так просто, пройти можна тільки при наявності спецперепустки, пише Сегодня.

Міліція оточила територію ще в 7 ранку. До цього часу люди ще могли "проскочити" на місце святкування. Тепер же запрошени доводиться долати три міліцейські кордони, а також рамку металошукача.

До 9 ранку на Володимирській гірці зібралися близько 600 осіб, репетирує церковний хор.

До місця святкування також стали стягуватися політичні сили.  Прийшли активісти "Народного Руху", представники "Нашої України" і "Свободи".

Люди Тягнибока вже розгорнули плакати "Геть російський імперіалізм", "За єдину помісну православну церкву з центром у Києві", "Українське православ'я проти московського мракобісся" і кричать "Ганьба!". В перехід біля Українського дому стягнули більшу кількість "беркутівців".

Нагадаємо, з вечора п'ятниці в місті спостерігається аншлаг паломників і туристів, а також почесних гостей. У зв'язку з цим в центрі Києва введені автотранспортні обмеження.

Повʼязані теми:

Наступна публікація