У Будинку профспілок розгорнули гідранти, а барикади Євромайдану удосконалили

У Будинку профспілок розгорнули гідранти, а барикади Євромайдану удосконалили

Євромайданівці укріплюють свої позиції / Фото: ТСН.ua

Мітингувальники у центрі Києва готуються до можливого штурму.

Ніч на Євромайдані минула досить спокійно попри те, що на вулиці Грушевського всю ніч точилася боротьба між протестувальниками та правоохоронцями, повідомляє ТСН.Ранок.

Кожну годину на Майдані читали молитви та співали гімн, а в проміжках на великому екрані показували історичні фільми. Людей у цьому місці досить мало, а про сутички поблизу нагадують лише поранені, які приходять до Будинку профспілок по медичну допомогу.

Тим не менш, чутки про можливий штурм змусили мітингувальників вжити заходів щодо укріплення своїх позицій. Так, у Будинку профспілок на першому поверсі розгорнули пожежні гідранти.

Безпосередньо на Євромайдані усилили позиції біля барикад, які удосконалили – посилили та звузили проходи, тепер пройти через щілину може лише одна людина. Біля барикад чергують так звані "сотники" з щитами та палицями. Попри пожвавлення і посилення оборони, метро працює у нормальному режимі.

Нагадаємо, на вулиці Грушевського, де проходить безпрецедентний протест, за плечима бійців Внутрішніх військ стоять невідомі у спортивних костюмах.

Кореспондент ТСН Євгеній Огарков

Через сутички на вулиці Грушевського Євромайдану загрожує зачистка

Через сутички на вулиці Грушевського Євромайдану загрожує зачистка

Повʼязані теми:

Наступна публікація