У Броварах на пустці побудують потужне фармакологічне виробництво

У Броварах на пустці побудують потужне фармакологічне виробництво

Земля могла б коштувати 200 млн грн, якщо б її виставили на торги

Зараз на землі немає нічого, а у перспективі там можуть створити 4 тисячі робочих місць.

На Київщині у Броварах виникла суперечка через 96 га землі, які придбала велика фармацевтична компанія, йдеться у ТСН.19:30.

Раніше ця земля належала держпідприємству "Радіо-передавальний центр", а зараз перейшла у приватну власність.

Місцеві депутати переконані, що ця земля повинна була продаватись через аукціон.

"За генпланом, затвердженим 2003 року, це землі промисловості, а не сільськогосподарського призначення. Землі промисловості мають продаватись, якщо держава хоче поповнити бюджет, вони виставляються на продаж через аукціон", - пояснює депутат Роман Сімутін.

Проте міський голова запевняє, що закону ніхто не порушував, бо ця земля не була комунальною власністю.

У Броварах не можуть поділити майже сотню гектарів землі

У Броварах не можуть поділити майже сотню гектарів землі

"У зв'язку з тим, що 1 січня 2013 року відбулося розмежування земель між комунальною та державною власністю, так як ця земля була в користуванні державного підприємства "Радіо-передавальний центр", - каже мер міста Ігор Сапожко.

На даний момент підприємство земельною ділянкою не користується, вона останні кілька років стоїть пусткою, об'єкти підприємства тут не знаходяться, антени не працюють.

На цих гектарах планується побудувати фармакологічне виробництво. Олександр Фірсов, директор компанії, що купила землю, усі звинувачення спростовує. "Ми думаємо залучити на цю ділянку дуже великий концерн, який розмістить тут своє виробництво, тим самим забезпечивши мешканців Броварів 4 тисячами робочих місць", - каже Фірсов.

Представники компанії, яка придбала землю, повідомили, що масштабне виробництво вирішить проблему зайнятості та інші проблеми інфраструктури, адже планується створити близько 4 тис. робочих місць.

Нагадаємо, депутати скасували заборону на відведення земділянок державної та комунальної власності під забудову в Києві, що спростило забудову столиці.

Кореспондент ТСН.19:30 Тетяна Чернявська

Повʼязані теми:

Наступна публікація