У бригадах "Київавтодора" продають асфальт "наліво" прямо на очах у Попова

Дата публікації
Перегляди
5373
Поділитись:
WhatsApp
Viber
У бригадах "Київавтодора" продають асфальт "наліво" прямо на очах у Попова

Поки місто перебуває у суцільних ямах, асфальт продають "наліво" / Фото: УНІАН

Від побаченого у голови КМДА відбирало мову.

Цього разу програма "Гроші" разом з очільником Києва Олександром Поповим провела експеримент. Під виглядом покупців журналіст спробував закупити бюджетний асфальт. За легендою - для приватного подвір'я.

Вирішують спробувати щастя на Кільцевій дорозі. Останнім часом її засипали скаргами автовласники - і зрештою біля ям з'явилися ремонтники, які закатують дірки  через кожні кілька кілометрів:

"Знаємо, де точно можна купити асфальт. Тут проїхала наша машина. Я зараз піду, дізнаюся, де вони…", – відразу заряджає член бригади автодору.

Для голови КМДА це наче ніж у серце, адже ремонтників прохання продати державну власність ані трішечки не дивує. Одна біда - машина з асфальтом проїхала далі по Кільцевій.

За кілька секунд замість дорожніх спритників піймали голову "Київавтодору" - пан Глінський цього дня особисто патрулював асфальтоукладників. Поки начальник на дорозі, торги призупиняються. Але ремонтники одразу домовляються про зустріч на інший день:

"Тут поруч керівник, від нас не відходить. Думаю, що сьогодні продати асфальт не вийде. Проїдьте далі, на Кільцеву, там працює бригада, у них реально є асфальт", - каже член бригади поруч.

Від побаченого у столичного очільника на кілька хвилин відбирає мову. В той час, коли грошей не вистачає навіть дірки полатати, дорожники "збагрюють" цілі машини асфальту наліво й направо:

"Мабуть, питання у маленькій заробітній платі. Спокуса є і є безкарність. Кого в нашій країні посадили в тюрму? Немає профілактики", - скаржиться Попов.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Збитки економіки через "мінні поля" на дорогах зростуть до 50 млрд

Поки чиновники думатимуть, як саме контролювати робітників, українці стрибатимуть дірявими шляхами. Можливо, цей експеримент подіє на свідомість правоохоронців і найближчим часом країна побачить кілька гучних судових процесів "народ проти дорожніх крадіїв".

По київських ямах стрибає навіть розкішний "Лексус" Попова

По київських ямах стрибає навіть розкішний "Лексус" Попова

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
5373
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація