У Бортничах 45 людей потрапили до лікарні: підозрюють отруєння каналізаційною водою - ЗМІ

У Бортничах 45 людей потрапили до лікарні: підозрюють отруєння каналізаційною водою - ЗМІ

У Бортничах протягом трьох днів, з 8-го по 10 січня, було госпіталізовано 45 осіб, з них 15 - діти / Фото: moygrad.kiev.ua

Місцеві жителі скаржилися на низьку якість питної води протягом усіх свят.

У столичному мікрорайоні Бортничі тимчасово припинена робота водопроводу у зв'язку з інформацією про можливе потрапляння каналізаційних вод у артезіанські свердловини, які забезпечують жителів питною водою.

Про це виданню "Гордон" повідомив голова київського управління Держсанепідемслужби Олег Рубан.

"В Бортничах протягом трьох днів, з 8-го по 10 січня, було госпіталізовано 45 осіб, з них 15 - діти, з симптомами гострої кишкової інфекції. Санітарна служба райадміністрації взяла проби води для експертизи", - повідомив глава відомства.

Рубан додав, що місцеві жителі скаржилися на низьку якість питної води протягом всіх свят, проте в житлово-комунальній службі не відреагували на звернення. У суботу Держсанепідемслужба та Київська міська держадміністрація прийняли рішення про відключення водопроводу, щоб провести дезінфекцію свердловин і водопроводу.

Очікується, що роботи будуть завершені в середу, 14 січня.

За словами глави Держсанепідемслужби, "Київводоканал" організував підвезення води для мешканців мікрорайону. З приводу можливих причин попадання стічних вод до свердловини Рубан повідомив виданню, що очевидці повідомляли про аварії каналізації поблизу артезіанських джерел, яка сталася у столиці в період сильних заморозків.

Нагадаємо, що у 2013 році під Києвом на станції аерації у Борничах сталася катастрофа національного масштабу

Повʼязані теми:

Наступна публікація