Туристи можуть познайомитися із Києвом бігцем, на колесах чи у небі

Туристи можуть познайомитися із Києвом бігцем, на колесах чи у небі

Екскурсія на повітряній кулі коштує від 10 тисяч грн

Звичайні автобусні екскурсії перестали задовольняти гостей столиці.

У Києві з'явилася мода на незвичні екскурсійні тури, ознайомитися з красотами та історією міста пропонують і пішки, і в польоті, - йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Наприклад, проїхатися вулицями міста можна на сегвеї. Якщо набереться група для екскурсії, то за двох доведеться заплатити 200 грн, а якщо ні, то лише 20. Проте розігнатися на сігвеї можна хіба що по колу, бо українські дороги сігвеям не пасують.

Новинкою для Україні є й екскурсії на бігу. У Європі таке ознайомлення з містом є звичною річчю. У Лондоні бігова екскурсія збирає декілька десятків людей. Бігова екскурсія — це не тренування чистому вигляді, під час неї можна розмовляти і бігти. Такі екскурсії у Києві переважно є індивідуальними і коштують близько 200 грн. Бігати ще й платити за це українці не готові, а от іноземцями така ідея подобається, вони додають, що це — унікальний досвід.

Приміром, подивитися на Київ через трамвайне вікно коштує 150 грн, а от за столицю із висоти пташиного польоту доведеться викласти від 10 тисяч грн за екскурсію на повітряній кулі або від 2 тисяч грн за подорож на вертольоті вздовж Дніпра. Такі екскурсії не всім українцям по кишені, тому основні клієнти - це заможні іноземці, їхнього напливу організатори польотів чекають уже восени.

Нагадаємо, що нещодавно екстравагантна "Проня Прокопівна" провела екскурсію Києвом та розповіла про "своїх" творців

Кореспондент ТСН Ольга Нескородяна.

В Києві з’явились незвичайні екскурсійні тури

В Києві з’явились незвичайні екскурсійні тури

Повʼязані теми:

Наступна публікація