ТСН зсередини подивиться на "нутрощі" українських ЖЕКів

ТСН зсередини подивиться на "нутрощі" українських ЖЕКів

Під прицілом ТСН опинилася комунальна сфера

Пів-України живе в умовах комунального пекла

ТСН вирішила з'ясувати зсередини, чому в оселях українців холодні батареї, діряві дахи коли вони справно платять квартплату. Журналісту ТСН навіть вдалося влаштуватися на роботу на керівну посаду у столичному ЖЕКу, — йдеться в сюжеті "ТСН.19:30".

Виявилося, що якщо бажання чимало, то можна стати навіть заступником начальника ЖЕКу. Зарплата — 2800 грн на місяць. Кажуть, що премій не платять, бо тарифи не покривають собівартість послуг. На стажування виділяють два тижні.

КП "Центральний" розташоване на першому поверсі дитячого садочка. Обслуговує жителів, які живуть в історичних куточках столиці - на Андріївському узвозі, Контрактовій площі. Загалом 162 будинки, яким давно перевалило за 100 років.

Часто працівники комунальної сфери навіть не знають, хто де живе. Не знають цього і сусіди. А ситуації можуть бути різні, приміром, прорив труби. Щоб виправити ситуацію, сантехніки перекривають воду.

Шукати десь господаря чи вибивати двері вирішувати ніколи, бо ТСН-комунальнику чомусь дали нове завдання: інвентаризація. Молодій дівчини доручили пройтися по комерційних структурах, яких на території ЖЕКу більше півтисячі, і дізнатися, хто там власник та чим займається. Як зізналися працівники ЖЕКу, такого не робили років 30, мовляв, навіщо цим займатися. Адже ЖЕК їх не обслуговує.

 

 

Пів-України опинилося в умовах комунального пекла

Пів-України опинилося в умовах комунального пекла

Повʼязані теми:

Наступна публікація