ТСН презентує оновлену експозицію артефактів із зони АТО

Дата публікації
Перегляди
639
Поділитись:
WhatsApp
Viber
ТСН презентує оновлену експозицію артефактів із зони АТО

ТСН підготувала виставку артефактів із АТО / Фото: ТСН

Побачити речі з передової можна буде абсолютно безкоштовно.

14 жовтня об 11:00 в "Національному музеї історії Великої Вітчизняної війни" відбудеться відкриття виставки артефактів із зони АТО.

На виставці будуть представлені нові артефакти, які були передані кореспондентам ТСН з передової. Зокрема, унікальні речі бійців із Луганського аеропорту, а також особисті речі іноземців, які загинули, захищаючи нашу країну.

"До нашої експозиції додалися бойові прапори, які знаходилися на позиціях української армії. Також ми отримали артефакти від морської піхоти, які базувались у Широкіному. Як це не прикро, війна продовжується, на ній продовжують гинути люди. Пишеться нова історія, із новими героями. Про цих героїв ми маємо пам'ятати", - розповіла журналіст ТСН Наталія Нагорна, що разом з колегами курує виставку.

На відкриття виставки запрошені волонтери, бійці АТО та герої сюжетів ТСН із передової разом зі своїми близькими.

"До нашої ініціативи зараз приєднуються інші журналісти, бійці АТО і просто небайдужі люди, які цікавляться тим, як можна передати речі для виставки. І ми зробимо усе можливе, щоб їх зберегти, аби в майбутньому це був великий музей нашої війни", - додала Наталія.

Нагадаємо, що 3 липня 2015 року в Національному музеї Тараса Шевченка відбулась презентація виставки артефактів із зони АТО.

А найбільший музей України 14 жовтня можна буде відвідати безкоштовно.

До Дня захисника України ТСН розпочинає цикл сюжетів «Нічна варта»

До Дня захисника України ТСН розпочинає цикл сюжетів «Нічна варта»

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
639
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація