Троєщині метро вже не обіцяють, зате пустять додаткові автобуси та будують велодоріжку

Троєщині метро вже не обіцяють, зате пустять додаткові автобуси та будують велодоріжку

На Троєщині будуть частіше їздити автобуси / Фото: Київпастранс

Уже в понеділок із столичного мікрорайону будуть частіше їздити автобуси.

Із понеділка, 25 травня, із столичного житлового масиву Троєщина, якому вже навіть не обіцяють збудувати метро, стане простіше виїхати. Комунальне підприємство "Київпастранс" збільшує кількість автобусів на маршрутах і відповідно вони їздитимуть частіше.

"З метою поліпшення транспортного обслуговування мешканців житлових масивів Лісовий та Троєщина з 25 травня 2015 року КП "Київпастранс" збільшуєть кількість рухомого складу у час пік на автобусному маршруті №21 "Ст. метро "Петрівка" — вулиця Милославська", та № 33 "Ст. метро "Лісова" - Лісовий масив". Внесені зміни у роботу автобусів маршрутів №21 зменшать інтервали руху в час пік з 14-15 хв. до 12-13 хв. у робочі дні, а автобусів маршруту №33 відповідно зменшать інтервали руху в час пік з 18-19 хв. до 12-13 хв.", – ідеться в повідомленні "Київпастрансу".

Тим часом міський голова Києва Віталій Кличко на своїй сторінці у Facebook зазначив, що "частину веломаршруту з Троєщини до Європейської площі запустять до Дня Києва. Роботи там тривають".

 

Частину веломаршруту з Троєщини до Європейської площі запустять до Дня Києва. Роботи там тривають

Posted by Кличко - мер on 22 травня 2015 р.

Повʼязані теми:

Наступна публікація