Траса Київ-Чоп паралізована 70-кілометровими заторами

Траса Київ-Чоп паралізована 70-кілометровими заторами

Проїхати у Київ ще можна трасою Київ-Ковель

Водії вже три доби добираються до Києва зі Львова.

Головна магістраль України, міжнародна траса Київ-Чоп, паралізована із п'ятниці, 22 березня, йдеться у сюжеті ТСН. Тиждень.

На виїзді зі столиці скупчився кілька-кілометровий затор. Не лише вантажівки, а й легковики, автобуси та маршрутки простоюють там від 12-ти годин - до понад добу. Люди застрягли у сніговому полоні без пального, із розрядженими телефонами, без води та їжі.

Читайте: Авто Азарова не змогло проїхати Дарницьким мостом через кучугури

Якщо у суботу на Житомирщині, рухаючись у бік Києва, журналісти ТСН майже не бачили зустрічного транспорту, то у неділю машини все ж рушили. Проте, як виявилось, це були лише поодинокі щасливчики, які стояли на початку затору.

Водій маршрутки, що їхав з Одеси у Рівне, розповів, що їх витягли БТРом. Звільнення вони чекали рівно добу. Каже, пощастило, що в салоні не було маленьких дітей. А чоловіки вночі грілися, допомагаючи виштовхувати машини, які стояли попереду.

Ще один водій-далекобійник теж стояв добу у 70-кілометровому заторі біля Калинівки, що на межі Житомирської та Київської областей. Каже, що за весь час роботи вперше бачив такий затор. Автомобілі стоять у 2-3 ряди.

Водії вже третю добу добираються до Києва зі Львова. Люди у заторі виснажені і голодні. ТСН не вдалося знайти жодного розчищеного в'їзду на АЗС. Всі нарікають на роботу працівників ДАІ та дорожників, які зовсім не організували рух очисної техніки.

Читайте: На заправках у Києві безкоштовно заливають пальне, а у ресторанах частують чаєм з тістечками

Натомість у ДАІ розповіли, як не вмовляють водіїв, власників потужних джипів, іномарок почекати і дати дорогу тракторам, вони не зважають - їдуть напролом і створюють нові затори.

Обабіч траси є кілька пунктів обігріву. Але люди звертаються до них в основному за інформацією, чи розблокований вже рух до Києва.

Ввечері у неділю проїхати у столицю було неможливо. Це в той час, як голова КМДА Олександр Попов розповідав про те, що вже по обіді автомобілі, що скупчилися на межах Києва, пропустили у місто.

Водії, які мали можливість розвернутися, направлялися до траси Київ-Ковель, бо це був єдиний шлях, яким можна було проїхати до столиці.

Кореспондент ТСН Олександр Курсик.

Україна не витримала сніговий іспит

Україна не витримала сніговий іспит

Повʼязані теми:

Наступна публікація