Трамваї з WI-FI та ще більше парків. Що наобіцяв Кличко

Трамваї з WI-FI та ще більше парків. Що наобіцяв Кличко

Фото: УНІАН

Мер столиці заявив, що маршрутки не перевозять достатньої кількості пасажирів

Київ взяв курс на сучасний та комфортний громадський транспорт. Про це в студії Сніданку з 1+1 заявив мер столиці Віталій Кличко.

За його словами, маршрутки у столиці не лише перевантажують дороги, а й не перевозять достатньої кількості пасажирів

"Ми закуповуємо трамваї, ми закуповуємо сучасні автобуси, тролейбуси", - сказав мер, наголосивши, що "ми можемо все робити".

Окрім того, Кличко розповів і про облаштування у місті парків, скверів та дитячих майданчиків.

"У минулому році відкрили 30 парків і скверів. В цьому році плануємо ще більше", - сказав він.

Що ж стосується дитячих майданчиків, то Віталій Володимирович заявив, що в цьому році налаштований побудувати їх ще більше, ніж минулого. Тобто, більше двохсот.

Втім, мер висловив обурення з приводу того, що з міського бюджету Києва вилучається найбільше коштів, на відміну від інших обласних центрів.

"Для всього потрібні гроші. Трамвай купити, дороги покласти, майданчики побудувати. І дуже дивно, що Київ має дискримінаційний статус. 60% з бюджету міста вилучається в центральний бюджет, в той час, коли по всіх регіонах – 40%".

Нагадаємо, Кличко пообіцяв у цьому році відремонтувати майже півсотні столичних доріг. За його словами, у столиці є дороги, які не ремонтувалися останні 30 років. Тож, як зазначив Кличко, розмір коштів на ремонт столичних доріг збільшили на 30% у цьому році.

Відтак, за словами мера, перші відремонтовані дороги кияни зможуть побачити вже за кілька місяців – у липні. Зокрема, ремонт буде проведено на бул. Т. Шевченка, пр. Перемоги та вул. Великій Васильківській, О. Теліги.

Повʼязані теми:

Наступна публікація