Тисячі людей не змогли потрапити у Київ на роботу через страйк маршрутників

Дата публікації
Перегляди
3678
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Тисячі людей не змогли потрапити у Київ на роботу через страйк маршрутників

Тисячі людей застрягли вранці під Києвом

Перевізники протестують проти одеської фірми, яка начебто загарбала маршрути.

Десятки тисяч людей із передмість Києва не змогли потрапити на роботу і навчання через страйк маршрутників, йдеться у сюжеті ТСН. 19:30. На часі не відомо, коли будуть відновлені рейси.

Водії не вийшли на маршрути у Вишневому, Боярці, Софіївській Борщагівці та ще кількох селищах. А пасажири зранку у вівторок, 26 лютого, так і залишилися мерзнути на зупинках.

"Нас поставили в такі умови, що ми нелегали, нас безперервно перевіряє Укртрансінспекція, накладає штрафи, що ми їздимо без дозвільних документів. Обласна адміністрація нас вже сім місяців водить за ніс", - скаржаться перевізники.

У селищі Вишневому налічується 37 тисяч жителів. Половина із них працює чи навчається в Києві. Тож вже о шостій ранку на зупинці зібралася юрба, однак, жодного автобуса так і не приїхало. Не дочекавшись транспорту, вишневці пішли пішки до шосе, сподіваючись, що хтось підбере.

Таксі, що чергує неподалік, просить 50 гривень за 10 хвилин їзди, що не всім по кишені. Та не все у той ранок було безнадійно. За пасажирами таки приїхали ті, хто не страйкував, але всіх забрати було просто неможливо.

Дивіться фото: Маршрутники влаштували транспортний апокаліпсис жителям передмість Києва

А тим часом перевізники - сім фірм, у яких триста автобусів, - поїхали протестувати у Київ під Генпрокуратурою. Вони звинувачують обласну владу в непрозорому тендері, на якому в них забрали маршрути і віддали фірмі-конкурентці з Одеси.

"Ми готові йти до кінця", - запевняють перевізники, а це значить, що регулярні рейси до Києва поки що відміняються: "У них (одеської фірми) і транспорту-то немає. Ми їм свій транспорт віддавати не будемо під їхні документи".

На переговори прийшов представник обласної адміністрації. Він запевнив, що деякі поступки перевізникам ще можливі. Засідання конкурсного комітету заплановано на четвер. Втім, перевізники не відмовляються від страйку.

На Київщині масово страйкують маршрутники

На Київщині масово страйкують маршрутники

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
3678
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація