З криками "Юлі – волю!" тисячі киян перекрили центральні вулиці столиці (відео)

З криками "Юлі – волю!" тисячі киян перекрили центральні вулиці столиці (відео)

Опозиція влаштувала марш протесту / Фото: tvi.ua

Активісти марширують проти політрепресій.

Сьогодні, 25 лютого, у Києві розпочався марш протесту "Кияни проти політичних репресій!", в якому беруть участь більш як 4 тисячі прихильників опозиції.

Активісти вирушили з Європейської площі, перекривши автомобільний рух по вулиці Грушевського. Більшість учасників акції тримають в руках прапори ВО "Батьківщина", Європейської партії України, ВО "Свобода", а також державні стяги, передає УНІАН.

У марші беруть участь ряд народних депутатів від ВО "Батьківщина", зокрема керівник столичної організації Юрій Одарченко, а також голова політради "Батьківщини" Олександр Турчинов.

Як зазначив народний депутат Микола Томенко, марш проводиться на знак протесту проти дій влади, яка використовує свободу ув'язнених лідерів опозиції як предмет торгів за членство України у Європейському Союзі.

Як передає "Газета.ua", під час ходи люди постійно скандують "Банду геть!", "Юлі - волю!" та "Слава Україні!". Вони несуть плакати з написами "Кияни проти політичних репресій", "Україні - волю!" та плакати з фото Юлії Тимошенко.

Згідно з планами організаторів, колона прихильників опозиції пройде вулицею Грушевського до вулиці Шовковична, потім зверне на Інститутську. Кінцевий пункт маршу - Майдан Незалежності, де відбудеться мітинг та символічний перфоманс.

Нагадаємо, Вищий адміністративний суд України зобов'язав киян подавати повідомлення про проведення заходів за 10 днів.

Повʼязані теми:

Наступна публікація