Тіло Мазурка можуть викопати з могили

Тіло Мазурка можуть викопати з могили

Міліція хоче ексгумувати тіло Мазурка

Офіційно в міліції цю новину поки що не підтверджують.

Попри офіційне закриття справи стрілянини в київському торговому центрі "Караван" остаточної відповіді, чи справді вбивцею був Ярослав Мазурок, немає, йдеться у сюжеті ТСН.19:30.

Мало того, є велика ймовірність, що тіло "караванського стрільця" можуть ексгумувати.

Трагедія, що сталася в "Каравані", не тільки сколихнула всю країну, а й через рік залишається однією з найбільш таємничих, адже й досі остаточно невідомий мотив убивств і хто насправді їх вчинив. Кримінальне провадження закрите не через доведеність злочину, а за фактом знайденого в Сирецькому парку тіла, схожого на головного підозрюваного. Схожого, бо мати Мазурка під час поховання заявила, що це не він. Те ж саме сказав і свідок, що вижив, - охоронець Павло Феденков. А тому й не дивно, чому впевненості в тому, що справжній убивця покараний, немає навіть у родичів загиблих охоронців.

"Достатні законні підстави були для закриття цієї справи. Якщо хтось з родичів вважає дії міліції протиправними, вони можуть звернутись до компетентних органів і подати свої скарги. До адвокатів зрештою", - так відповіла на сумніви речник столичної міліції Ольга Білик.

З дня трагедії в Каравані пройшов рік, але ні мати, ні родичи загиблих не вірять у версію слідства

З дня трагедії в Каравані пройшов рік, але ні мати, ні родичи загиблих не вірять у версію слідства

Проте родичі запевняють, що жоден адвокат за цю справу не взявся. "Тому що вони сказали: там замішаний високий такий ранг, ніхто цього не потягне", - повідомила сестра загиблого начальника зміни Лідія Зелінська.

"Ми тому і змушені від себе додумувати... Якби міністр або керівник головного слідчого управління, якби він був на 100% впевнений, він мав би вийти і сказати про це суспільству. Якщо він про це не каже, значить він не впевнений", - зауважив професор центру політико-правових реформ Микола Хавронюк.

Не менше суперечностей викликала новина й про те, що ім'я Ярослава Мазурка фігурує ще в шести кримінальних провадженнях за підозрою у восьми вбивствах. А з власних джерел ТСН стало відомо й про додаткові експертизи, задля проведення яких тіло можуть навіть ексгумувати. Хоча офіційно в міліції цю новину поки що не підтверджують.

"Яке в подальшому буде прийнято рішення особою, яка здійснює розслідування цих справ, я не можу сказати", - повідомила Білик.

Попри це, у будинку, де жив Ярослав, і досі переважає не осуд, а співчуття. А сама Людмила Мазурок після єдиного інтерв'ю телеканалу 1+1 лишається недоступною.

Кореспондент ТСН Іван Гребенюк

Повʼязані теми:

Наступна публікація