Територія Євромайдану звужується: розібрали барикади біля ЦУМу та на Прорізній

Територія Євромайдану звужується: розібрали барикади біля ЦУМу та на Прорізній

Барикади та намети переносять ближче до Майдану / Фото: ТСН.ua

Активісти погодились трохи посунутись на прохання київської влади.

У центрі Києва прибрали барикаду біля Центрального універмагу та на вулиці Прорізній. Тут навіть частково відновлений рух, повідомляє "Спецкор".

Частина наметів з Хрещатика переїде ближче до Майдану. Активісти пішли на зустріч киянам і вирішили трохи посунутись. Свої межі перенесуть ближче до самого Майдану Незалежності.

Майданівець Сергій із роти "Яструбів" каже, що з барикадою біля ЦУМу були суцільні проблеми. Востаннє її навіть підпалили. Однак зовсім барикада не зникне - за кілька метрів зводять іншу з тих самих бетонних блоків та водомета, що стояли біля ЦУМу.

Частина активістів вже жваво збирає пожитки, в них все ще є запаси "коктейлів Молотова". Але думки майданівців з приводу розбирання барикад розходяться.

"Ми обурені тому, що нас елементарно навіть не попередили, що будуть прибирати барикаду. Не зрозуміло, для чого йде нова влада на третій Майдан", - кажуть активісти.

Нагадаємо, хто підпалив барикаду біля ЦУМу, незабаром має сказати міліція Шевченківського району. За фактом підпалу відкрили кримінальне провадження.

Кореспондент Алла Хоцянівська

На Хрещатику розбирають барикади та відновлюють рух транспорту

На Хрещатику розбирають барикади та відновлюють рух транспорту

Повʼязані теми:

Наступна публікація