Таксист здер з іспанського вчителя 537 грн за поїздку з Борисполя у Київ (фото)

Таксист здер з іспанського вчителя 537 грн за поїздку з Борисполя у Київ (фото)

Таксист заробив на іноземці півтисячі

Підприємливого київського таксиста знайдуть за допомогою  камер спостереження.

Іспанському викладачу довелося сплатити більше півтисячі гривень за поїздку з таксистом державного Sky Taxi з аеропорту "Бориспіль" до Подолу у Києві.

Про це повідомив викладач Могилянської школи журналістики Руслан Дейниченко на свій сторінці у Facebook у понеділок, 10 грудня.

"Увага, аеропорт "Бориспіль" перенесли. Тепер він знаходиться за 127 кілометрів від центру столиці. Принаймні, якщо вірити таксистам СКАЙ таксі. В суботу іспанський викладач нашої програми DFJ доїхав до Подола за 537 грн", - написав Дейниченко.

Видання ТСН.ua з'ясувало, що вартість подорожі на таксі з аеропорту "Бориспіль" на вулицю Григорія Сковороди складає приблизно 150 гривень.

Дейниченко додав, що наразі вони намагаються з'ясувати ситуацію із службою таксі. "Вони самі зацікавилися і обіцяли допомогти", - запевнив викладач і додав, що водія обіцяли знайти через камери спостереження.

Рекордний чек від Sky Taxi / Фото: facebook.com/Ruslan Deynychenko
Як зазначається на сайті Sky Taxi, це власна служба таксі міжнародного аеропорту "Бориспіль".

Служба таксі має два тарифи з аеропорту до столиці. Тариф "Оптимальний": 6,50 грн/км, а також тариф "Мінімальний": 65 грн (застосовується для поїздок на відстань до 10 км включно).

Нагадаємо, аеропорт "Бориспіль" розташований за 29 км на південний схід від Києва та за 6 км від міста Бориспіль.

Повʼязані теми:

Наступна публікація