Святошинський міст "зайняв чергу" в створенні проблем киянам слідом за Шулявським

Святошинський міст "зайняв чергу" в створенні проблем киянам слідом за Шулявським

Конструкцію люди називають аварійною, навіть попри нещодавній ремонт.

Наступним проблемним мостом столиці після Шулявського може стати шляхопровід на Святошині. Хоч його капітально відремонтували два роки тому, але не весь, і знизу залишили ділянки, котрі являють собою жалюгідне видовище, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

З-під мосту добре видно дірки та фанеру, якою прикриті окремі ділянки конструкції. На деревині патьоки від вологи, а поруч – зігнилі іржаві перекриття. Влітку 2015 року цю ділянку проспекту Перемоги робили, однак міст полагодили тільки в тій частині, котра проходить над автодорогою. Натомість над станцією електричок "забули".

Кияни скаржаться на аварійний стан Святошинського мосту

Кияни скаржаться на аварійний стан Святошинського мосту

Працівники залізничних кас скаржаться, що самі були змушені робити водовідвід із мосту, бо робочі приміщення заливало водою. Стан самого мосту вони характеризують одним словом: аварійний. Ті, кому доводиться там часто ходити, розповідають, що згори падають шматки бетону.

На запит журналістів у КМДА переадресували до виконавця ремонту – компанії "Київавтошляхміст". Там від коментарів відмовилися та порадили натомість звернутися до "Укравтодору". В останньому ж знову до КМДА. Хто ж саме контролює ситуацію та чи контролює її взагалі – так і залишилося незрозумілим.

Кореспондент ТСН Тетяна Фруктова

Повʼязані теми:

Наступна публікація