Свято "Зима на ВДНГ" відвідало майже 500 тисяч гостей Новини компаній

Свято "Зима на ВДНГ" відвідало майже 500 тисяч гостей

Справжня казка тривалістю 50 днів "Зима на ВДНГ"  завершила свою роботу. З 3 грудня по 22 січня найбільший в Україні парк зимових розваг відвідало майже півмільйона гостей.  

Головна льодова арена країни площею майже 4000м², Резиденція Діда Мороза, тюбінгові гірки, Замок крижаних скульптур, театр вражень "Гуляндія", різдвяний ярмарок та смачна їжа "Баварського двору". А ще контактний зоопарк Animal Park, мотузковий парк та парк гойдалок. 

"Цього року ми реалізували проект силами ВДНГ за підтримки партнерів. Для нас це був дуже важливий проект, що аккумулював усі ресурси – менеджмент, креатив і всі комунальні, технічні сервіси. Ми зіткнулися з багатьма складнощами і задачами, але всі співробітники дуже завзято поставилися до проекту і нам вдалося створити всі умови для відпочинку наших гостей", - розповіла арт-директор ВДНГ Ольга Сафіна. 

Робота над проектом тривала 4 місяці. Партнерами та співорганізаторами  проекту стали сервіс продажу квитків "Укртікет", компанія SportLab, "Айс-Юа", Dinner's,  pr-агенція Don't Stop. Генеральним партнером — група компаній 1+1 та радіогрупа УМХ.

Художник-декоратор проекту Марія Кобилецька у колаборації з компанією "Екта"  створили унікальну діджитал-ялинку, яку було встановлено на головній площі.  

"Уже другий рік поспіль, завдяки зимовим активностям, ВДНГ працює у холодний період. Це дозволяє утримувати темп розвитку. Цього року ми опиралися на досвід наших партнерів – проект "Зимова країна", що було організовано однією з найкращих команд StarLightEntertaiment. Наше рішення стосовно вільного входу дозволило збільшити відвідуваність до півмільйона гостей", — розповідає генеральний директор ВДНГ Максим Бахматов.

По закінченню проекту свою роботу продовжать дві локації: перший в Україні Smart Robots Центр та унікальний сферичний кінотеатр Teleport360.

"Для нас це вкрай важливо, оскільки у концепті розвитку ВДНГ інноваційні та освітні проекти займають пріорітетне місце. І відтепер два центральні павільйони системно працюють в форматі Edutainment (знання та враження)", —  директор з розвитку Макс Яковер.

Проект підтримали компанія "Київстар" та солодкий бренд "Світоч". 

Через високу популярність у відвідувачів роботу Замку крижаних скульптур, тюбінгових гірок, ярмарку та Баварського двору продовжено до Масляної. Її святкування на ВДНГ відбудеться 25-26 лютого. 

ЦИФРИ ПРОЕКТУ 

16 локацій зимового парку

3728 дітей з дитячих будинків, інтернатів, дітей воїнів АТО та родин з особливими потребами відвідали активності парку безкоштовно в рамках соціальної відповідальності ВДНГ.

У 16 розважальних програмах взяли участь понад 500 артистів (народні хори, музичні колективи, шоу барабанщиків, аніматори, ведучі).

Дід Мороз отримав 9889 листів з побажаннями

Для створення головної ковзанки країни знадобилося 55000 метрів труби, 30 м3 етиленгліколю, 200 тонн металевого конструктиву, 2 чилери 280 квт, гідромодуль 45 квт

40 ярмаркових будиночків та фудкортів

Вага 8-метрової діджитал-ялинки більше 2000 кг. 

3545 м різнокольорових гірлянд для прикрашення території

Наступна публікація