Святкування Нового року на Софійській площі зібрало понад 40 тисяч людей

Дата публікації
Перегляди
2914
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Святкування Нового року на Софійській площі зібрало понад 40 тисяч людей

Новий рік у столиці зустрічали у супроводі симфонічного оркестру / Фото: УНІАН

Новий рік на Софійській площі розпочався з виконання Гімну України.

Понад 40 тисяч киян і гостей столиці, за підрахунками організаторів, зустріли Новий рік на Софійській площі поряд із Головною новорічною ялинкою України.

Як повідомили у прес-службі КМДА, 2015 рік тут зустрічали у супроводі симфонічного оркестру "Київ-Класик", передає УНІАН.

Старт новорічного святкування на Софійській площі дав Київський міський голова Віталій Кличко, який привітав киян та гостей столиці. Новий рік на Софійській площі розпочався з виконання Гімну України.

Надзвичайних ситуацій у ніч на 1 січня у столиці зареєстровано не було. За даними управління з питань надзвичайних ситуацій Департаменту міського благоустрою та збереження природного середовища, не було і проблем з теплопостачанням - мережі опалення, енергопостачання і водопостачання функціонують у нормальному режимі.

Згідно з інформацією Департаменту охорони здоров'я, протягом доби середньооблікова кількість викликів бригад швидкої медичної допомоги не зросла, а до медиків, які чергували на Софійській площі, звернулися лише троє людей.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
2914
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація