Святий Миколай поборе темні сили та запалить головну ялинку країни. Програма заходів

Святий Миколай поборе темні сили та запалить головну ялинку країни. Програма заходів

О 18:00 у Києві запалять головну ялинку країни / Фото: УНІАН

О 18:00 очікується прибуття перших осіб держави та столиці.

У день Святого Миколая 19 грудня у Києві запалять головну ялинку країни, яка цього року знаходиться на Софійські площі.

Як розповіла ТСН.ua куратор проекту Folk Ukraine Надія Тутенко, святкування розпочнеться о 17:00.

О 17:20 Святий Миколай вийде із дзвіниці Софії Київської до киян та гостей столиці, щоб привітати їх зі святом. Під час його виходу запланована театралізована вистава від цирку "Кобзов": на перешкоді Святому стануть чорні ворони і темні сили, але він разом зі своєю свитою поборе їх і вийде на сцену.

О 18:00 очікується прибуття перших осіб держави та міста Києва - дружини президента Марини Порошенко та мера Києва Віталія Кличка. Вони разом зі Святим Миколаєм привітають українців з прийдешніми святами та увімкнуть новорічну ялинку. Також на свято може завітати і президент Петро Порошенко.

Після запалення ялинки від оркестру "Київ - Класик" будуть звучати найкращі музичні твори для дітей та для дорослих.

Вперше за 23 роки незалежності України головна ялинка країни буде не штучна. Жива новорічна ялинка - це подарунок з карпатських лісів від Івано-Франківської влади. Прикрашаючи 24-метрову зелену красуню, організатори використали 100 тисяч діодних ліхтариків, а також фігурки білих голубів як символ миру та іграшкові будиночки як символ родинного затишку та тепла. На ялинці також красуються іграшки з українською символікою.

У Києві майже завершили прикрашати головну ялинку країни

У Києві майже завершили прикрашати головну ялинку країни

Тим часом діти матимуть змогу поспілкуватися зі Святим Миколаєм, який чекатиме їх у своїй малій резиденції біля новорічної ялинки. Він послухає мрії дітей, подарує солодощі та сфотографується на згадку. Вхід безкоштовний.

Як повідомлялося раніше, столичну ялинку після свят продадуть з аукціону. Гроші з продажу передадуть дитбудинкам по всій Україні.

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Виховання дітей
Наступна публікація