"Свідків проти мене не може бути," - екс-мер Києва Попов про розгін Майдану

"Свідків проти мене не може бути," - екс-мер Києва Попов про розгін Майдану

Фото: УНІАН

Попов планує довести свою невинність в суді

Колишній мер Києва Олександр Попов заявив, що свідків проти нього у справі розгону Майдану не може бути. Екс-голова КМДА сказав про це перед засіданням Шевченківського районного суду, пише "Укрінформ".

Окрім того, Попов планує довести в суді свою непричетність до справи щодо розгону Євромайдану.

"Сьогодні етап розгляду потерпілих. Вже опитано 36 людей. Свідків проти мене не може бути, можуть бути припущення. Я доведу в суді, що я невинен... Хочу пройти цей шлях, аби себе реабілітувати в політичному і моральному плані", - сказав Попов.

Нагадаємо, що екс-мера Києва звинуватили у сприянні розгону студентів на Майдані Незалежності. 13 лютого минулого року ГПУ  направила до Шевченківського районного суду міста Києва обвинувальний акт у кримінальному провадженні щодо колишнього голови КМДА Олександра Попова, якого звинуватили у незаконному перешкоджанні проведенню зборів та мітингів та пособництві  у перевищенні влади або службових повноважень працівником правоохоронного органу.

За даними ГПУ, Попов був у змові із тодішнім начальником ГУ МВС України в Києві Валерієм Коряком. Саме Коряк скористався завезенням ялинкових конструкцій як причиною для розгону студентів. 

Повʼязані теми:

Наступна публікація