Сумнозвісне львівське сміття нелегально вивантажили під Києвом

Сумнозвісне львівське сміття нелегально вивантажили під Києвом

Фури забруднили землю біля траси в Обухівському районі.

Біля міста Українка на Київщині з'явилися купи сміття зі Львова. Місцеві фермери нарікають, що відходи загрожують їх бізнесу та довкіллю, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

За фактом незаконного залишення сміття поліція Київщини зареєструвала кримінальне провадження. Правоохоронці просять водіїв допомоги впіймати сумнозвісні сміттєвози. Особливо це стосується автовласників із відеореєстраторами, на яких можуть бути зафіксовані підозрілі вантажівки в Обухівському районі. Такі записи правоохоронці просять передавати їм. Купи ж сміття, що нині "прикрашають" краєвиди Київщини, обухівський голова обіцяє вивезти на місцевий полігон.

На Київщині помітили партію незаконного львівського сміття

На Київщині помітили партію незаконного львівського сміття

Тим часом на Львівщині в селі Добряни місцеві жителі навіть виставили блокпост, аби запобігти появі техніки для будівництва сміттєпереробного заводу. "Люди вже так зневірилися, шо не вірять нікому", - каже селянин Богдан Лисій. "Як буде сміттєзвалище – будуть бомжі і всяке різне", - пояснює свої мотиви Ірина Залуцька. Мешканці Добрян також бояться, що відходи отруять їхню землю та воду.

Ділянку під сміття зі Львова шукають уже десять місяців. Стільки ж міський та обласний очільники сперечаються, хто має переконувати людей дати дозвіл на будівництво сміттєпереробного комплексу. "Без державної підтримки ніяка ділянка ніколи не буде виділена і ніколи не буде зреалізована. Місто готове дати кошти на будівництво, а питання області вже вибрати кінцеву ділянку", - вважає мер Андрій Садовий. "Проблема земельної ділянки – це проблема міської влади Львова, тому що відходи утворюються і кошти утримуються за утилізацію відходів міською владою Львова. Але це не означає, що ми можемо залишити громаду Львова наодинці з цими проблемами, тому, звичайно, ми допомагаємо", - запевняє голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка.

Повʼязані теми:

Наступна публікація