Суд заборонив свободівцям встановлювати намети та влаштовувати мордобої біля Гостинного двору

Дата публікації
Перегляди
1639
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Суд заборонив свободівцям встановлювати намети та влаштовувати мордобої біля Гостинного двору

Суд заборонив акції на Подолі / Фото: facebook.com/alex.zakletsky

Гостинний двір більше не побачить жодних акцій протесту.

Окружний адміністративний суд Києва 21 лютого заборонив партії ВО "Свобода" проводити будь-які акції та встановлювати намети на території Гостинного двору і на прилеглій до будинку території, сказано у відповідній ухвалі суду.

Відповідно до ухвали, клопотання "Укрреставрації" обумовлене тим, що дії активістів на території та прилеглій території Гостинного двору загрожують правам, свободам і інтересам позивача, оскільки призводять до псування майна компанії, а також перешкоджають реконструкції аварійного будинку Гостинного двору.

Водночас у своїй ухвалі від 21 лютого суд неодноразово назвав будинок Гостинного двору історичною пам'яткою.

Відповідно до рішення суду, заборонено акції "Свободі", громадській організації "Громадянська позиція", а також інших суб'єктів, які проводять мирні збори, встановлюють намети, кіоски, навіси, у тому числі тимчасові, і пересувні спорудження біля будинку Гостиного двору та на прилеглій території, яка необхідна для функціонування і обслуговування будинку.

Нагадаємо, Київрада надала дозвіл на розробку проекту землеустрою ПАТ "Укрреставрація" на Контрактовій площі, 4 для реконструкції будівлі під торгівельно-офісний центр з гостьовою стоянкою. 

Після цього розпочалися акції протесту на захист Гостиного двору.  Захисники Гостиного двору заявили, невідомі взяли штурмом двір та витіснили звідти активістів, які протестують проти перебудови будівлі.

Пізніше стало відомо, що міліція затримала кількох депутатів від ВО "Свобода" і активістів, які намагалися перешкодити захопленню Гостиного двору у Києві.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
1639
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація