Суд дозволив фігуранту скандальної "прокурорської справи" вийти під заставу в 3,2 млн грн

Суд дозволив фігуранту скандальної "прокурорської справи" вийти під заставу в 3,2 млн грн

Адвокат стверджує, що, за оцінками незалежних експертів, жоден ювелір не буде братися роботу із діамантами

Генпрокуратура не проводила експертизу вилучених у Корнійця діамантів.

Апеляційний суд столиці залишив чинним рішення Печерського районного суду Києва про обрання екс-заступнику прокурора Київської області Олександру Корнійцю запобіжного заходу у вигляді арешту з правом внесення застави у розмірі 3,2 млн грн, - пише УНІАН.

Сторона обвинувачення просила збільшити розмір застави до 15 млн грн.

Сторона захисту просила суд скасувати рішення Печерського суду про запобіжний захід Корнійцю у вигляді тримання під вартою та права внесення застави у розмірі 3,2 млн грн.

Адвокат Корнійця Віктор Петруненко зауважив, що родина його підзахисного поки не може зібрати заставу у сумі 3,2 млн грн.

Також адвокат зазначив, що Генпрокуратура не проводила експертизу вилучених у Корнійця. При цьому адвокат стверджує, що, за оцінками незалежних експертів, "жоден ювелір не буде братися за роботу з таким "камінням", оскільки воно нічого не варто".

Крім того, сторона захисту вдруге звертатиметься до Генпрокуратури з клопотання закрити кримінальне провадження та звільнити Корнійця з-під варти у зв'язку з "відсутністю в його діях складу злочину".

Скандал у ГПУ розгорівся 6 липня, коли стало відомо про затримання першого заступника глави слідчого управління ГПУ Володимира Шапакіна та заступника прокурора Київської області Олександра Корнійця за підозрою у вимаганні хабара. Під час обшуку в їхніх робочих приміщеннях знайшли близько півмільйона доларів та коштовності.

14 липня заступники Шокіна Віталій Касько та Давіт Сакварелідзе заявили про тиск на слідство у справі цих прокурорів з боку Гузиря. Начебто, усупереч КПК матеріали справ на три дні вилучались підлеглими першого заступника, крім того нібито були заведені справи на слідчих. Однак з'ясувалось, що Володимир Гузир вже перебував у відпустці.

16 липня Генпрокурор Віктор Шокін звільнив Шапакіна та Корнійця, а інформацію про справи щодо слідчих спростував. 

Фігуранти скандалу спростовують будь-які закиди щодо конфлікту з Віктором Шокіним.

Матч КаськоDavit Sakvarelidze проти бриліантового прокурора Корнційця на полі апелаційного суду закінчився нічиєю: суд ...

Posted by Vitaliy Shabunin on Monday, July 20, 2015

Повʼязані теми:

Наступна публікація