Сучасні майданівці хочуть залишити барикаду на Інститутській назавжди

Сучасні майданівці хочуть залишити барикаду на Інститутській назавжди

У Києві хочуть тримати Інститутську перекритою / Фото: olex-kurinniy.livejournal.com

Разом із барикадою зникне й пам'ять про "Небесну сотню", кажуть вони.

На вулиці Інститутській біля метро "Хрещатик" почали перероблювати майданівське укріплення. Там перебирають усе, із чого воно складалася, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Бруд, сміття, шматки паркану, арматуру, мішки, у які взимку набирали сніг та бруківку – розкладають і вивозять. Комунальники збираються скласти на місці барикади стіну з цегли. Кажуть – так домовилися з тими, хто залишився жити на Майдані.

Самооборонівці, своєю чергою, стверджують, що виступають проти такої кількості бруду і сміття в центрі столиці. А от цілком розібрати барикаду на Інститутській – вони категорично проти. Бо не хочуть, щоби місце, де в лютому цього року розстрілювали "Небесну сотню", стало просто непримітною вулицею, де їздять машини. Інститутська має лишатися місцем особливим.

"Скласти і акуратно зробити – це цілком нормальне явище, але барикада сама прибиратися не буде. На Грушевського бачите, що сталося – якась пам'ять на Грушевського залишилася? Щоби було дітям, школьникам, щоб були люди, розповідали, бачили, що відбувалося тут? Якщо ми відкриємо цю дорогу – все ж вивітриться, пам'ять зникне", - переконаний сотник Григорій Триколич.

Як уже повідомлялося, майданівці хочуть увіковічити трагічне місце де злягла "Небесна сотня".

Повʼязані теми:

Наступна публікація