Студенти на запізнілому мітингу під Міносвіти перейшли від агресії до пісень

Студенти на запізнілому мітингу під Міносвіти перейшли від агресії до пісень

Під Міносвіти протестують студенти та випускники технікумів / Фото: ТСН.ua

Вимоги пікетувальників були задоволені ще вчора.

У Міністерстві освіти і науки України не розуміють, чому сьогодні студенти влаштували пікет, адже зазначені вимоги були задоволені і оприлюднені ще 14 жовтня, повідомляє ТСН.День.

Основні дві зміни, проти яких протестували, - вступ випускників технікумів тільки через ЗНО і тільки на перший курс. У Міносвіти запевнили, що всі вимоги було задоволено, а результати вивішено на сайті відомства.

"Насправді, рішення було прийняте ще вчора, і ще вчора вивішено на сайті Міністерства освіти й науки. Тому доцільність цієї акції – вона під деяким питанням, тому що вчора було вирішено дозволити випускникам коледжів та інших навчальних закладів І та ІІ рівня акредитації вступати за результатами вступних іспитів на скорочені програми", - запевнили у міністерстві.

Об 11 ранку пікетувальники були агресивно налаштовані, намагались поламати паркан, тягли сміттєві баки для "народної люстрації", залізли на дах і намагались встановити прапор України. Зараз настрій під Міносвіти покращився, молодь співає пісень, але розходитись з-під відомства поки не збираються. Кажуть, що будуть "вимагати гарантій".

Нагадаємо, під час останнього засідання Верховної Ради перед виборами, біля парламенту пікет переріс у бійку через провокаторів, серед яких був навіть працівник міліції. 

Кореспондент ТСН Тетяна Фруктова

Повʼязані теми:

Наступна публікація