Стрітрейсери для нелегальних перегонів нахабно перекривають центр Києва

Стрітрейсери для нелегальних перегонів нахабно перекривають центр Києва

У Києві продовжують влаштовувати нічні перегони / Фото: ТСН.ua

Співробітники ДАІ з'являються досить швидко, але нікого не затримують – перегони просто "перетікають" в інше місце.

Вулиці Києва все частіше перетворюються на місце нічних нелегальних перегонів, йдеться у сюжеті програми "Гроші".

Побачивши у соцмережі повідомлення про нічні перегони, журналісти програми вирушили на вказане місце.

Там було щось схоже на гоночну тусовку. Працювала навіть пересувна кофейня. Дівчина, яка стояла поруч, розповіла – збираються їздити по трьох точках, мовляв, буде міні-дебош у столиці.

Журналісти "Грошей"вирішили видати себе за стрітрейсерів і взяти участь у перегонах. Заїзд може бути як на інтерес, так і на гроші: як домовляться суперники.

Потім хтось мегафоном оголосив про виїзд на місце перегонів. Але не встигла і перша машина виїхати на трасу, як ДАІшники вже перекрили рух. Однак після кількох хвилин суперечки між ними і організаторами перегонів все вирішилось – ДАІшники звільнили шлях і колонна з кількох сотень машин вирушила.

У Києві вночі на шаленій швидкості ганяють стрітрейсери

У Києві вночі на шаленій швидкості ганяють стрітрейсери

Зупинились стрітрейсери просто посеред заповненого машинами нічного проспекту і нахабно перекрили рух. Виник затор, але гонщики почали змагання. Організатори встигли зробити біля десяти стартів, але тут знову з'явились ДАІшники.

Але схоже людей у погонах там не бояться. Організатор перегонів показав приклад, як плескати в долоні міліції. Окрім того, гонщики оголосили інспектору, що він заважає.

Коротке протистояння з правоохоронцями закінчилось несподівано – стрітрейсери переїхали на нове місце. Після цього було ще кілька заїздів на столичних проспектах, які переривали співробітники ДАІ. Однак попри гучні заяви міліція нікого не арештувала. Врешті перегони "переїхали" на Лівий берег. І вже там відбулась справжнє шоу. ДАІшники на ньому не з'явились.

Нагадаємо, менше року тому саме під час нелегальних перегонів розбився чиновник Міністерства економіки Сергій Чекашкін на прізвисько Че Гевара. Тоді також загинув його пасажир. Тоді міліція факт існування нічних перегонів не визнала. Але потім ДАІшники заявили - гонки таки були, але це було востаннє.

Повʼязані теми:

Наступна публікація