Стрілянину в столичному метро скоїв чоловік з саморобної зброї

Стрілянину в столичному метро скоїв чоловік з саморобної зброї

Фото: pixabay.com

Зловмисника відразу затримали, а вилучену зброю направили на експертизу.

Напередодні ввечері на станції "Либідська" пасажир показав "картку киянина", яка викликала підозру в працівника підземки. Під час перевірки пільгових документів у пасажира виникла підозра, що вони підроблені, тож чоловіка запросили до кімнати поліції, йдеться в ТСН.19.30.

 "Там він вихопив зброю, зробив кілька пострілів і поранив працівника воєнізованої охорони", - розповідають в поліції.

Чоловіка госпіталізували. Нині він у реанімації.

"Хворого було доставлено в тяжкому стані у зв'язку з отриманим вогнєпальним проникаючим поранення черевної порожнини", - розповідає лікар.

Зловмисника відразу затримали, а вилучену зброю направили на експертизу, яка засвідчила, що це саморобний пістолет із переробленими патронами.За вчинення такого злочину передбачено до 15 років позбавлення волі.

Зараз біля пропускного пункту на станції "Либідська" чергує поліцейській. У момент інциденту поряд зі зловмисником були і працівники поліції, і власна воєнізована охорона метрополітену. Тому стрільця доволі легко вдалося затримати.

У столичному метрополітені кажуть, що випадки затримання пасажирів із вогнепальною зброєю зросли в рази. Помітно зросла і кількість агресивно налаштованих громадян.

В планах керівництва київського метрополітену збільшити кількість поліцейських у підземці.

Повʼязані теми:

Наступна публікація