Стрілянина в київському супермаркеті: дружина стрільця розповіла "всю правду"

Стрілянина в київському супермаркеті: дружина стрільця розповіла "всю правду"

Дружина стрілка: пістолет не був розточений під бойовий патрон / Фото: ВВ

У супермаркет Денис із дружиною і 6-річною дитиною зайшли за шоколадкою і сигаретами.

Дружина охоронця київського ТРЦ, який напередодні влаштував стрілянину в супермаркеті, виклала свою версію того, що сталося. Про це пише "Сегодня".

Жінка, яка назвалася Людмилою, повідомила виданню, що вона приїхала в Київ на операцію, щоб стати матір'ю. В супермаркет вони з чоловіком Денисом і старшою 6-річною дитиною зайшли за шоколадкою і сигаретами.

"На касі нам пробили зайвий товар. Замість того, щоб вибачитися, касир нам нагрубила. Ми попросили Книгу скарг, але в Кутку споживача її не виявилося. Адміністратор теж у грубій формі відмовилася нам її надати", - розповіла Людмила. За її словами, на годиннику було 11.10-11.40, у супермаркеті в цей момент знаходилося багато людей.

"Ми хотіли просто вийти з магазина, але шлях перегородили охоронці. Вони почали хапати мене за руки, чоловік заступився. Тоді охоронці заламали йому руки і почали бити ногами, повалили на підлогу. Потім побачили, що у нього під пальто спортивний пістолет у кобурі. Вони вирішили забрати зброю, почали розстібати кобуру, виривати пістолет в кілька рук. У підсумку пістолет вистрілив, одного охоронця чиркнуло по спині", - розповідає Людмила.

За її словами, після цього до чоловіка підбігли всі, хто ще не бив, і почали бити.

"Він намагався піднятися, але йому придавили ногами голову, зламали ніс. Зараз в Дениса тріщина ребра, тріщина щелепи, струс, гематоми. У магазині все було в крові. Коли його били, один з охоронців відходив віддихатися, а потім знову підходив добивати чоловіка. Я намагалася захистити Дениса, але мене відтягнули за шкірку. Все це відбувалося на очах у маленької дитини! Я зателефонувала в міліцію і викликала швидку. Швидка забрала чоловіка, зараз він вдома", - говорить жінка.

Людмила підкреслила, що дозвіл на зброю у Дениса є, оскільки він працює охоронцем в центрі Skymall.

"В пресі написали, що його пістолет був розточений під бойовий патрон, але це неправда. Це був спортивний пістолет зі спортивними патронами Флобера", - повідомила вона.

Також вона згадала, що в магазині відразу прибрали сліди боротьби, змили кров. "Коли я намагалася підійти до інших покупців і взяти їхні телефони, щоб вони змогли виступити свідками, співробітники магазину всіх вивели і закрили магазин. А ми ж не збиралися конфліктувати. Навіть після того, як нам нагрубіянили, ми хотіли просто спокійно піти", - зазначила Людмила.

У міліції ніякої детальної інформації не повідомили. "Йде розслідування, працюють експерти. Правоохоронці розбираються, що сталося. Охоронця з міліції опитали, зараз він вдома", - розповів глава прес-служби київської міліції Ігор Михалко.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в четвер в столичний магазин зайшов п'яний чоловік, який почав вимагати продати йому пляшку горілки. Оскільки магазин перебував на переобліку, охоронець відмовив йому. Клієнт вимагав книгу скарг і пропозицій. Між чоловіками виникла сварка, в ході якої киянин дістав пневматичний пістолет і кілька разів вистрілив у охоронця.

Повʼязані теми:

Наступна публікація