Страйк маршрутників у Києві завершився їх перемогою

Страйк маршрутників у Києві завершився їх перемогою

Всі вимоги перевізників влада пообіцяла виконати.

Маршрутники пікетували Київську ОДА з вимогою прибрати державну компанію, яка, за їхніми словами, роздає дозволи на роботу нелегалам. Загалом під стіни обладміністрації приїхали понад сто автобусів, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

Бійці АТО, які належать до пільгових пасажирів, теж були на мітингу. Вони готові підтримати перевізників, але за умови, що ті возитимуть безкоштовно. "Коли ми говорили: виконуйте закон, возіть нас – відмовлялися. Коли їм стало погано, то ми прийшли їх підтримати – в лапках", - поясни ветеран Ігор Лук'янов.

Очільник Київщини вийшов до натовпу і пояснив, що роботу державного транспортного підприємства призупинили, а за нелегалів візьметься комісія. "Нелегали, заїжджаючи на маршрути, мають фіктивні документи. І поліція не може зрозуміти, чи він легальний, чи нелегальний. Ніхто з числа державного підприємства на маршруті не знаходиться", - запевнив голова ОДА Микола Мельничук.

У столиці маршрутники протестували проти Державної транспортної компанії

У столиці маршрутники протестували проти Державної транспортної компанії

АТОвці, користуючись нагодою, поскаржилися керівникові області на маршрутників. Мельничук пояснив, що возити військових повинні, але грошей на компенсації у держави наразі немає. "Поки що ні – не виділено. Господарі транспорту не отримують ні копійки від держави", - розповів він і пообіцяв розібратися в ситуації. На останок Мельничук узагалі пообіцяв ліквідувати державне перевізне підприємство. Задоволені цим маршрутники роз'їхалися.

У цей же час ТСН на одному з маршрутів області вирішила спитати документи у кількох водіїв. І жодного разу не змогла цього добитися.

Як повідомлялося, водії маршруток і власники фірм-перевізників прийшли зі своїми вимогами до органів влади. Водії, які брали участь у мітингу, поянсили, що жителі області зможуть доїхати до Києва, оскільки на страйк прибули маршрутки, які в цей день не працюють. Страйк обласних перевізників жодним чином не вплинув на пересування мешканців передмістя.

Кореспондент ТСН Наталя Нагорна

Повʼязані теми:

Наступна публікація