Страхові компанії не допомагають людям, чиї авто постраждали від "Беркуту" та масових заворушень

Дата публікації
Перегляди
2475
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Страхові компанії не допомагають людям, чиї авто постраждали від "Беркуту" та масових заворушень

Побиті машини у Василькові господарі ремонтуватимуть самі

Страховування не несе відповідальності за громадську позицію людей.

У більшості полісів чітко прописано, що масові заворушення не є страховими випадками. Тому, якщо ви пішли на барикади і перекрили власним авто дорогу "Беркуту", то на страховку можете не очікувати. Водночас, мітингувальники із таким трактуванням не погоджуються. Мовляв, мирні акції виплатам не завада, а постраждати у сутичках в центрі Києва можуть і прості перехожі, - йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Раніше багатьох українців від нещасних випадків рятувала пластикова картка полісу медичного страхування, от тільки зараз, уже знають люди, що поліс не завжди може зарадити і людям, і машинам, що стоять у барикаді. Мовляв, якщо "Беркут" розтрощить скло - це ваші проблеми.

Страховики ж запевняють, що мають цілий перелік правил, кому і за що відшкодовувати гроші. Вони були прописані ще задовго до Майдану. Наприклад, ті, хто постраждав на роботі, компенсацію точно отримають. А от із тими, хто мітингував, - складніше. Заступник директора страхової компанії Ірина Яромленко каже, що страхування не несе відповідальності за вашу громадську позицію. Мовляв, якщо ви вирішили залишити власну машину на барикадах - це ваше власне рішення.

Наприклад, побиті авто у Василькові, котрими люди блокували дорогу "Беркуту", господарям доведеться ремонтувати власним коштом. Найімовірніше, що у страхуванні можуть відмовити і тим, хто штурмував Банкову на тракторі чи бився із міліцією. Але, кажуть страховики, масові протести в Україні бувають нечасто. Тому уважно з'ясовуватимуть усі обставини, за яких людина чи майно постраждали.

Адвокат Михайло Ілляшев каже, що крапку в такій ситуації буде ставити суд. Але він буде ґрунтуватися не лише на заяві клієнта, а й інших обставинах. Все залежить насамперед від того, як дію кваліфікує міліція.

Страхові компанії не будуть виплачувати страховку, якщо авто постраждало під час масових заворушень

Страхові компанії не будуть виплачувати страховку, якщо авто постраждало під час масових заворушень
 

Правоохоронці обіцяють чесний розбір польотів. Але поки що, визнають, жодних масових скарг від водіїв із Майдану не надходило. Та й, власне, більшість постраждалих мітингувальників, підтверджують страхові, до них теж не зверталися.

Самі ж мітингарі кажуть, що у таких обставинах про зловживання страховкою геть не думають. Та й нині, жартують, найбільша загроза травм чи хвороб іде навіть не від сутичок, а від негоди.

Нагадаємо, що страховики заробляють на українцях мільйони у паспортних столах

Кореспонденти ТСН Олександр Романюк та Іван Гребенюк.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
2475
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація