Столичний суд відпустив Пилипишина під залог майже у 300 тис.

Столичний суд відпустив Пилипишина під залог майже у 300 тис.

Суд задовольнив клопотання захисту екс-глави району / Фото: УНІАН

Кандидат у депутати ВР на виборах-2012 став частково "виїзним".

Голосіївський районний суд Києва змінив запобіжний захід для колишнього голови Шевченківської районної державної адміністрації Києва Віктора Пилипишина з підписки про невиїзд на внесення застави у розмірі 289 тис. гривень.

Читайте: Свободівці ледь не розтрощили "Лексус" Пилипишина

Таким чином, суд задовольнив клопотання захисту екс-глави району.

Пилипишин був попереджений про те, що у зв'язку зі зміною запобіжного заходу йому необхідно буде повідомляти про місце проживання і своїх переміщеннях по території України за погодженням з суддею.

Екс-голова райадміністрації був також попереджений про те, що в разі його неявки на судове засідання або переміщення без узгодження застава буде перерахована до державного бюджету.

При цьому суд відмовив у задоволенні клопотання адвоката Пилипишина Інни Рафальської про скасування заборони йому виїжджати за межі України.

Нагадаємо, Пилипишина звинувачують у зловживанні службовим становищем. Зокрема, Пилипишина звинувачують у незаконній передачі в приватну власність одному з товариств будинків на проспекті Перемоги, в результаті чого завдано збитків київській громаді на суму понад 15 млн грн. 

Повʼязані теми:

Наступна публікація