Столичний проспект Перемоги зупинився в заторі

Столичний проспект Перемоги зупинився в заторі

На проспекті Перемоги утворилися затори

Попри всі попередження, ремонт газогону заскочив автомобілістів зненацька.

У столиці через ремонт дороги на центральній магістралі утворилася тиснява. Кілометрові затори спостерігалися в суботу на проспекті Перемоги, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Шлях в один бік узагалі перекрили, бо лагодили трубопровід через витік газу.

Без газопостачання залишились прилеглі підприємства, а 15 житлових багатоповерхівок зараз без гарячої води через те, що не працюють котельні.

Закінчити ремонт і навіть покласти новий асфальт на цій ділянці обіцяють до понеділка. У київській адміністрації запевняють, про ремонт і перекриття проспекту киян попереджали заздалегідь. Проте водіїв суботній затор заскочив зненацька.

"Розроблені схеми об'їзду, які були вивішені ще вчора. Залучено службу поліції. Ми дуже серйозну роботу провели по попередженню через канали ЗМІ. Звичайно, не всі, можливо, знають, є скупчення, але працює поліція, яка направляє рух транспорту так, щоби якомога швидше відбувався об'їзд території", - прокоментував ситуацію заступник голови КМДА Петро Пантелеєв.

Як уже повідомлялося, Києву у вихідні загрожує транспортний колапс, бо перекриють один із найбільших проспектів. Також попереджалося, що у прилеглих до проспекту Перемоги будинках зникне газ.

У столиці через ремонт дороги на проспекті Перемоги утворилися кілометрові затори

У столиці через ремонт дороги на проспекті Перемоги утворилися кілометрові затори

Повʼязані теми:

Наступна публікація