Столичні ресторатори почали запрошувати на обід киян з їхніми чотирилапими друзями

Столичні ресторатори почали запрошувати на обід киян з їхніми чотирилапими друзями

Власники тварин уже склали перелік гостинних закладів

У більшості ресторанів Києва собака має пройти фейс-контроль.

В Києві ресторани почали запрошувати на обід собачок, які прийшли зі своїми господарями. Такий крок власники закладів називають "дружнім", "культурним" і запозиченим у розвинених країнах, йдеться в сюжеті ТСН-Особливе.

Щоправда, на відміну від європейського досвіду, де собакам із господарями вхід вільний завжди, київська гостинність діє вибірково і за принципом "фейс-контролю".

Повар-ресторатор Діма Борисов першим у Києві заявив, що разом з господарями щиро запрошує до своїх закладів і їхніх собак. Будь-якого розміру.

"Якщо людина приходить з твариною, то ми не просто дозволимо їй зайти, але ще й нагодуємо", - каже ресторатор.

Ті, хто не любить собак, змінами невдоволені. Галасливих псів разом із господарями просять пересісти надвір. Але в ресторанах визнають, що частіше виводять людей.

"Культурних людей з культурними тваринами пускаємо в заклад", - кажуть ресторатори.

У більшості ресторанів Києва собака має пройти фейс-контроль. І скласти іспит із поведінки - щонайменше, не кинутися на тутешнього кота.

Власники тварин уже склали перелік гостинних закладів, де з чотирилапими можна не лише вечеряти, але й влаштувати свято.

Для таких звірів у Києві відчинені двері майже усіх ресторанів. Не чекають їх лише у великих супермаркетах і в таксі, де діє доплата навіть за хом'яка.

Дружніх проявів  ресторанів санстанція поки що не обмежує. Головне, щоб усі санітарні норми були виконані.

Раніше повідомлялося, що в Україні бурхливо розвивається ресторанний ринокЛаври першості за рівнем розвитку ресторанного бізнесу у Львова.

Повʼязані теми:

Наступна публікація