Столичні парковки відмовляють автомобілістам з номерами західних областей

Столичні парковки відмовляють автомобілістам з номерами західних областей

Платні стоянки не хочуть брати авто з західними номерами / Фото: tsn.ua

Паркувальники кажуть, що не хочуть проблем.  

У Києві все більше парковок не хочуть брати до себе на майданчики автомобілі з реєстрацією західних областей. За словами столичних паркувальників, за такими машинами у місті йде полювання, а проблеми нікому не потрібні.

"Хотів залишити свій "Хюндай" на платній стоянці. Паркувальник спершу знайшов мені місце, а коли подивився на номери машини, раптом згадав, що місць у нього немає. Мовляв, їдь на інший майданчик, шукай там, - повідомив Сергій Іванов. - Я йому кажу, ну так в тебе ж повно місця, постав хоч біля паркану. Коли розговорилися, чоловік зізнався, що господар паркування рекомендував не брати на зберігання машини з номерами західних областей. Їх найчастіше палять. А через одну, при такій щільності машин, можуть згоріти всі".

Аналогічна історія сталася і з уродженцем Тернополя Олексієм Гордієнко. Чоловік, який проживає в Києві, декілька місяців ставив свою машину на парковці біля станції метро Нивки. Однак йому відмовили в місці на стоянці.

"У мене було крайнє місце, всі інші зайняті, - повідомив Олексій. - Паркувальник мені чесно зізнався, що на моє місце поставив київську машину. Територія паркування обтягнута сіткою рабицею, і все прекрасно видно перехожими. Паркувальник боїться, що на мою машину хтось кине "коктейль Молотова". Номери у мене тернопільські".

Олексій каже, що паркувальники самі б не виганяли клієнтів - прийшло розпорядження від керівництва. На думку чоловіка, паркувальників також хтось міг попередити про можливі неприємності.

Тим часом у Києві продовжують палати машини з західними номерами. На сьогодні за офіційними даними згоріли вже 60 автомобілів. В цілому з різних причин з початку року згоріли 123 машини.

Повʼязані теми:

Наступна публікація