Столичні міліціонери бояться людей зі зброєю та ігнорують сутички на вулицях міста

Столичні міліціонери бояться людей зі зброєю та ігнорують сутички на вулицях міста

Правоохоронці ігнорують озброєних молодиків / Фото: olex-kurinniy.livejournal.com

Правоохоронці не захистили журналістів від "майданівців", попри їхні благання.

Центральні вулиці Києва досі не контролюють міліціонери, а деякі з правоохоронців навіть побоюються людей зі зброєю.

Після того, як з Майдану прибрали всі барикади, міліція все одно не контролює центр столиці, йдеться у сюжеті програми "Гроші". Кожна спроба журналістів зафіксувати на відео сутички у Києві завершувалася побиттям, міліція такі випадки просто ігнорувала, а після прохання про допомогу правоохоронці просто втікали.

В Україні правоохоронців чи не найбільше, ніж у будь-якій країні Європи. Журналісти вирішили поставити під сумнів їхню професійність і провести експеримент – вирішили пройтися вулицями міста зі зброєю і подивитися, чи відреагують на це міліціонери. Для досліду вирішили обрати стартовий пістолет фірми "Шмайсер", який нічим не відрізняється від бойового, якщо не заглядати у дуло. Журналіст демонстративно запхав зброю за пасок камуфляжних штанів і підходив до правоохоронців "під прикриттям".

З трьох конвоїв міліції, які пройшли повз журналіста, лише один поцікавився, чому той носить з собою зброю. Почувши у відповідь, що це проста іграшка, міліціонер не став перевіряти і просто проігнорував підозрілого хлопця, злякавшись людину з пістолетом. 

Як повідомлялося раніше, поки бійці в зоні АТО благають про допомогу, "кабінетні" військові розсікають на шикарних іномарках

Як люди в камуфляжі порядкують на Хрещатику

Як люди в камуфляжі порядкують на Хрещатику

Повʼязані теми:

Наступна публікація