Столичні дигери пророкують центру Києва величезне провалля

Столичні дигери пророкують центру Києва величезне провалля

Столиця може піти під землю / Фото: olex-kurinniy.livejournal.com/

Частина міста може провалитися під землю.

У Києві частина вулиці Мечникова та бул. Лесі Українки може у будь-який момент провалитися під землю, заявляють столичні дигери. Все через тріщини в бетонних перекриттях колектора, який проходить на глибині чотирьох метрів, пише "Сегодня".

"Проблемну частину колектора ми виявили ще в минулому році, і відразу ж повідомили про це чиновникам! Комунальники встановили там залізні підпори. Кілька днів тому ми вирішили перевірити все. За півроку бетонні плити перекосило ще більше. При першій сильній зливі потік води змиє ці резервні копії і все може впасти!", - розповів дигер Віталій Сусанін.

Дослідники підземелля говорять, що в зоні ризику так званий "трикутник" - розворотне кільце на перетині вулиць Мечникова, Шовковичній і бульвару Лесі Українки.

"Скоро сезон весняних дощів. Якщо вчасно не почати ремонт, на цій ділянці дороги може утворитися гігантська яма шириною більше 10 метрів і глибиною до 4", - запевняє дигер Михайло Сторожук.

У таку яму, особливо в години "пік", можуть запросто провалитися з десяток машин.

Більше того, якщо під час зливи залізні підпори таки змиє, звалитися можуть і інші плити. А поруч - 136-метровий "Парус".

Проте архітектори бізнес-центру впевнені, що приводів для паніки немає. Проте жителі Печерського району не особливо розділяють оптимізм.

"Торік провалився асфальт. На цьому місці стояв легковий автомобіль, який наполовину пішов під землю. На щастя, власникові машини допомогли її витягти, - розповідає Руслан Пономаренко, житель сусіднього будинку.

"Про проблеми ми дізналися від дигерів, з якими постійно співпрацюємо. Наші фахівці в терміновому порядку встановили там залізні підпори. Поки вони надійно захищають колектор від обвалу. У січні КМДА ухвалила рішення про ремонт", - говорять в "Київавтодорі".

Список небезпечних вулиць від дигерів:

1. Вул. Жмеринська, 10, Святошинський район.

2. Вул. Шовковична, 23, Печерський район.

3. Вул. Борщагівська, 128, Святошинський район

4. Вул. Зодчих, 26, Святошинський район.

5. Вул. Зеленогорская, 3, Солом'янський район.

6. Пр-т Правди, 80-82.

Раніше повідомлялося, що 11 березня у Києві утворилася величезна яма.

Наступна публікація