Столичні дигери попередили про величезну вирву, яка може утворитися в спальному районі Києва

Столичні дигери попередили про величезну вирву, яка може утворитися в спальному районі Києва

Дигери попередили про небезпеку у спальному районі Києва

За їхніми даними, триметровий шар землі й піску може провалитися після будь-якого дощу.

Величезний зсув ґрунту просто посеред житлових будинків в одному зі спальних районів столиці може статися будь-якої хвилини. Катастрофу передрікають київські дигери. Кажуть, що між землею і каналізацією утворилася печера, завширшки в 15 м і заввишки 10 м. Триметровий шар землі й піску, запевняють хлопці, може провалитися після будь-якого дощу, йдеться в сюжеті ТСН.19:30

Звичайний хрущовський дворик, тополі, дитячий майданчик, посеред проїжджої частини – каналізаційний люк. Саме він – єдиний вхід у небезпечне підземелля.  

"Тут може миттєво утворитися величезна вирва на 20 - 30 метрів. Буде велике провалля, через що можуть постраждати або загинути люди. Ось ці дерева, вони обов'язково впадуть під час обвалу", - розповідає столичний дигер Михайло Сторожук. 

Журналісти вирішили перевірити і разом із професіоналами спустилися до каналізації. На дні колектора побачили півметрову тріщину, а згодом дісталися і до печери. У діаметрі вона приблизно сягає 15 метрів. Під час сильного дощу її площа наповнюється водою, яка постійно розмиває ґрунт. 

Між іншим, про печеру просто посеред двору місцеві жителі не чули, тому й не бояться будь-яких зсувів. 

Дигери передрікають величезний зсув ґрунту у Києві

Дигери передрікають величезний зсув ґрунту у Києві

Комунальні служби ж запевняють, що дигери нагнітають. На прохання журналістів приїхати і подивитися, вони спочатку відмовилися. Але за кілька днів до небезпечного дворика збираються приїхати спеціалісти одразу з кількох комунальних підприємств. 

Раніше повідомлялося, що у Дніпропетровську через раптовий зсув ґрунту утворилося величезне провалля. Загальна площа зсуву становить близько 560 кв м і має глибину 10 метрів. 

Кореспондент ТСН Мар'яна Бухан

Повʼязані теми:

Наступна публікація