Столична влада відхрещується від автопарку за 15 мільйонів, хоча угоду вже уклала

Дата публікації
Перегляди
3712
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Столична влада відхрещується від автопарку за 15 мільйонів, хоча угоду вже уклала

КМДА орендуватиме 75 представницьких авто

Держадміністрація орендуватиме 75 представницьких авто.

Київська влада  уклала угоду оренди зі своїм автотранспортним підприємством на 15 мільйонів, які передбачені за поїздки чиновників на офіційні заходи. Нинішній очільник столичної адміністрації від розкошів відкрещується. Каже, угоди та тендери дісталися у спадок від попередників, ідеться у сюжеті ТСН. 19:30.

25 квітня держадміністрація уклала угоду на більш як 15 мільйонів гривень, орендуватимуть 75 авто, серед яких "Крайслер, Тойота Камрі", "Хайлендер" та  "Лендкрузер". У список затесався навіть один "Ланос".

На автопідприємстві переконують - від автопарку - самі гучні назви, вік автівок - за десять років. Тому у те, що за угодою стоять мільйони - не вірять.

КМДА уклала угоду в 15 мільйонів за перевезення чиновників

КМДА уклала угоду в 15 мільйонів за перевезення чиновників


На тлі попередньої постанови уряду про скорочення чиновницьких витрат, мільйонні трати оскандалили нинішню владу. Директор КП її   виправдовує: надійшли нові настанови, а тому таких грошей його підприємство не отримає.

На орендованому у "друга родини" авто за власний кошт - так столицею пересувається її очільник Володимир Бондаренко. Те, що на перевезення його підлеглих піде з бюджету чимала сума, звинувачує "попередників", але, вони у розрахунках, каже, не прогадали.

Словам Бондаренка заперечує експерт з тендерних процедур Юрій Ніколов. Адже, процедура торгів почалась наприкінці березня, угода - підписана в кінці квітня, і в цей час правив у місті вже нинішній очільник.

Експерт переконує, що процедура укладання угоди КМДА  з комунальним підприємством - це фактично фінансування "в обхід" своєї ж структури. На практиці - воно має саме заробляти на ринку, адекватно оцінюючи свою роботу. У тендерах же розрахунки, навпаки, завищені.

Як вже раныше повыдомлялося, у КМДА хочуть повністю знести згорілий Будинок профспілок. 

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Держбюджет-2020
Дата публікації
Перегляди
3712
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація