Столична мерія оголосила в газетах про вакансію голови КМДА

Столична мерія оголосила в газетах про вакансію голови КМДА

У відомстві Попова грядуть кадрові зміни / Фото: УНІАН

Чиновники столичної міськадміністрації готуються до масового звільнення.

У київській мерії зараз обговорюють, хто з керівництва залишиться у кріслі, чи будуть вибори мера і кого виставить влада.

Крім того, кажуть, що частина начальників районів також лишиться постів. Причиною став звичайний для чиновників конкурс на зарахування до кадрового резерву претендентів на ключові посади у керівництві, оголошений в мерії, пише "Сьогодні".

Зокрема, кадри шукають на посаді голови КМДА, першого заступника голови КМДА, заступників голови та голів райдержадміністрацій. Претенденти, як сказано в оголошенні, опублікованому сьогодні в газеті "Хрещатик", повинні бути громадянами України, вільно володіти українською мовою, мати диплом про вищу освіту та стаж держслужби в органах місцевого самоврядування не менше 5 років.

Один з головних регіоналів у Раді Михайло Чечетов не приховує можливих змін:

"Кадровий резерв - нормальне явище. Це означає, що влада працює системно. Олександр Попов зробив за 2 роки для Києва стільки, скільки інші за 20 років. Але у нас немає таких посад, на яких не можна було б поміняти людей. Можливі ротації за підсумками року і по голові адміністрації, і по заступникам голови КМДА, начальникам відділів, департаментів, можливі посилення за напрямами. А може, комусь і орден дадуть. Але все це відбудеться після ретельного аналізу. Якщо все добре - нікого не чіпатимуть", - сказав Чечетов.

У мерії зараз неспокійно. Джерела видання пишуть, що все начальство нібито вже написало заяви про звільнення і чекає своєї долі. Проте в самому керівництві КМДА говорять, що нічого не писали:

"Ніхто з нас не писав ніяких заяв, це все дурниці. Ми працюємо по два роки від зорі до зорі, нам ніколи думати про інтриги. При цьому ми чудово розуміємо, що будь-які посади - це невічно", - сказав заступник голови КМДА з питань архітектури та землі Михайло Кучук.

До речі, вибори мера Києва і Київради хочуть провести навесні - одночасно:

"Ми не хочемо порушувати Конституцію. У травні 2013 року закінчується термін повноважень міськради. Ми вже обговорювали це - провести в один день вибори мера і Київради,щоб двічі не витрачатися. Але це повинен затвердити парламент", - сказав Чечетов.

Повʼязані теми:

Наступна публікація