Столична кінна міліція відпочиває півроку через сніг

Столична кінна міліція відпочиває півроку через сніг

Київські міліціонери із кіньми сидять у відпустках по півроку

У Києва є майже два десятки таких правоохоронців

Через погану погоду кінні міліціонери відпочивають разом із тваринами із кавалерійської роти. Влітку їх часто побачиш у парках чи на парадах. Минулого літа вони дбали про безпеку ЄВРО, — йдеться в сюжеті "ТСН.19:30".

До кінця квітня коні у відпустці через сніг. Лошаки можуть упасти і травмуватись. А кінь, жартують міліціонери, не авто. На СТО за день не відремонтуєш. Тварини із наїзниками зустрічаються лише на тренуваннях. Вправи повільно виконують кілька разів на тиждень. Кінь має пам'ятати вершника і його команди. Тренування триває дві-три години.

Кінна міліція за минуле літо у парках упіймали півтора десятка крадіїв, хуліганів, наркоманів та п'яничок. Хоч коні і роблять людей добрішими, але утекти нікому не давали.

Далеко не кожний кінь може стати міліціонером. Він повинен мати вік 5 років. Бути об'їждженим. І обов'язкова вимога - мати 1, 70 м у зрості.

Зарплати коні-міліціонери хоч і не отримують, та мають харчпайок. Ласують вівсом, сіном. А за хорошу службу отримують бонус у вигляді цукру чи моркви. Найбільше делікатесів перепадає в день міліції та після чергового затримання. Коні вже б і раді себе проявити, кажуть міліціонери, та до наступного свята, як і служби ще довго.

Кореспондент ТСН Олександр Романюк 

Київські міліціонери сидять у відпустках по півроку

Київські міліціонери сидять у відпустках по півроку

Повʼязані теми:

Наступна публікація